Forum Diabetica
Forum diabetyków i rodziców dzieci chorych na cukrzycę

Słodka Apteka - APTEKI ZA 1 gr

Aga - Pon 28 Lut, 2005
Temat postu: APTEKI ZA 1 gr
Wpisujcie tu Kochani adresy aptek gdzie można kupić paski i insulinę za "1 grosz" może i My z tego skorzystamy dzięki Waszej pomocy i wiedzy- podzielcie się nią!!!!! :grin:
Misioza - Pon 28 Lut, 2005

Znajomi kupowali w "Koronie" za 1 grosz,ale czy jeszcze są tam w tej cenie to nie wiem.:-)
endzi - Wto 01 Mar, 2005

jesli chodzi o Zabrze to w Geancie Euro Apteka w innych nie wiem jak jest
Arleta - Wto 01 Mar, 2005

W Chorzowie w Euro Aptece, w aptece Królewska Huta, w aptece na ulicy Kazimierza Wielkiego- w lutym paski były po groszu.
rozalka - Wto 01 Mar, 2005

w Tarnowie na ul. Wałowej 17 apteka na wprost KRUSu oraz też na Granicznej 8A w budynku poczty-paski Accu-Chek za darmo :))))

pozdrawiam
gośka

[ Dodano: Wto Mar 01, 2005 8:14 pm ]
OOOOOOOOOO
mam trzeciego cukierka :D :grin:

KAMILA - Wto 01 Mar, 2005

:D Ja dzisiaj kupowalam w Aptece w Poznaniu na oś. CZECHA : insulina za niecałe 20 zł za opakowanie a paski za darmo (do Accu-Check).
WERTY - Wto 01 Mar, 2005

rozalka napisał/a:
w Tarnowie na ul. Wałowej 17 apteka na wprost KRUSu oraz też na Granicznej 8A w budynku poczty-paski Accu-Chek za darmo :))))

pozdrawiam
gośka

[ Dodano: Wto Mar 01, 2005 8:14 pm ]
OOOOOOOOOO
mam trzeciego cukierka :D :grin:

No i na ul. Żydowskiej. Chyba że coś się zmieniło

Pozdrawiam:
Piotrek

rozalka - Wto 01 Mar, 2005

WERTY napisał/a:

No i na ul. Żydowskiej. Chyba że coś się zmieniło

taaaaaa
ostatnio chcieli ryczałt
zmieniłam apteke :)

djmaczek - Czw 03 Mar, 2005

oj bardzobym chciała aby u mnie w mieście była taka apteka gdzie chocby cokolwiek było za darmo albo choc tańszego niestety to tylko marzenia
Misioza - Czw 03 Mar, 2005

We Wroclawiu w aptece Wojrowickiej(ul.o tej samej nazwie) Lantusa mają za 68-69 zł za fiolkę. Wczoraj robiliśmy tam zakupy.
Misioza - Nie 13 Mar, 2005

Wrocław-Nowy Dwór (sklep Biedronka) jest tam Euro Apteka i paski za 1 grosz!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ARTUR - Sob 19 Mar, 2005

Może ktoś z Poznania wie gdzie jest taka apteka :?:
julola - Pon 21 Mar, 2005

Ja jeszcze nie trafiłam na promocję za 1 grosz :( chyba mieszkam w za małym mieście.
Misioza - Pon 21 Mar, 2005

Atur,na forum jest spis aptek przyjaznych diabetykom Centrum Diabetyka.co prawda,niekótre leki mają drożej,ale sprawdzić zawsze możesz :-)
http://forum.diabetica.ky...topic.php?t=848 tu zerknij.W Czernkowie jest sprawdzona :-) Ponoć mają tam tanio:-) ale sprawdź sam:-)

ARTUR - Pon 21 Mar, 2005

Na naszym osiedlu jest apeteka o nazwie "DIABETYK" ale chodzi mi o to czy ktoś nie wie gdzie w poznaniu można kupić paski za 1gr
KAMILA - Wto 22 Mar, 2005

Hej Artur na osiedlu CZECHA przy Biedronce są paski na receptę za całkowitą darmoche! Wiem bo ja się tam zaopatruje! Powodzenia! :D
ARTUR - Wto 22 Mar, 2005

Dzięki za info będę się musiał przejechać niedługo :)
TOMASZ_O - Pią 25 Mar, 2005
Temat postu: Humalog różnych cenach
Zakupiłem Humalog w cenie 39,72 zł cena w pozostałych 62 zł nawet 46.02 zł
ale novo wypuszcza nową insulinę "jet" odpowiednik humalogu czekam na cenę paski są w różnych cenach 1 gr 3.20 a najdrożej 7.60 ale ja tam nie kupuje. Zainteresowanym podaje gdzie Radom ul. Krasickiego 1 "humalog " a paski to praktycznie wszędzie po 1 gr
Lantus 70 zł za fiolkę

ARTUR - Pią 25 Mar, 2005

U nas w aptece nie sprzedają lantusa na fiolki tylko całe opakowanie trzeba kupic - 340 zł (gdzieś już to pisałem :P )
Megi - Pią 25 Mar, 2005

czemu humalog taki drogi? moja mama zawsze kupowałapo 20 zł. chyba ze podrożał
Misioza - Sob 26 Mar, 2005

Megi :grin: :grin: :grin: chyba przeoczyłaś podwyżkę cen insulin od lutego :lol: :lol: :lol:

Artur! To podejdź do apteki CD i zapytaj,tam powinni bez problemu sprzedać ci 1 fiolkę Lantusa :)

boo - Sob 26 Mar, 2005

Megi po 20 zł. był wieki temu... ostatnio kupilam po 46 :evil:
Megi - Sob 26 Mar, 2005

achaaaa.... no to kapucha :sad: ciągle w góre...a nic w dół
WERTY - Sob 26 Mar, 2005

W Tarnowie humalog jest po 25 zł :D , humulin M3 jest po 11 zł. Jak długo będzie niewiem. Trzeba by zrobić zapasy. Paski są gratis:D :D :D

Pozdrawiam;
Piotrek

Mia - Sob 26 Mar, 2005

Misioza napisał/a:
To podejdź do apteki CD i zapytaj,tam powinni bez problemu sprzedać ci 1 fiolkę Lantusa :)

Misia, ja Tobie już mówiłam o tej aptece CD we Wrocławiu na Widnej..... tam nie da rady kupić Lantusa na fiolki - trzeba całe opakowanie... :evil:

Misioza - Sob 26 Mar, 2005

Serio??? No to trzeba podać do Centrum Diabetyka,że ktoś nas chyba trochę okłamuje :evil:
Misioza - Sob 02 Kwi, 2005

We Wrocławiu Apteka "Wojrowicka" przy ul.Wojrowickiej też ma paski za 1gr :-)
Giga - Wto 26 Kwi, 2005

A jakie to paski za 1 gr? do AccuCheck-a, czy może też do Smartscana?
Szkoda że u nas takich aptek z paskami za 1gr nie ma. A może muszę się lepiej rozejrzeć?
W CD w Elblągu maja w cenie ryczłtu. Przynajmniej nie dopłacamy ponad limit. ;)
Bo w innych aptekach nawet 7 pln :!: :evil: :evil: :!:

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2005 ]
Sprawdziłem dziś w "Aptece Seniora" :
-Accu Checki po 1 gr, :grin:
- Precisiony- 3,20, :/
a do Smart Scana 10.70 :shock: :shock: :shock:
Szukam dalej....

KeBi - Sro 04 Maj, 2005

W Aptece przy Akademii Medycznej w Gdańsku paski, Humalog i Humulin kosztują 1gr za opakowanie. Osoby z pomorskiego województwa śmiało mogą sie tam udać bo przecież przejazd sie nawet zwróci! Ja za wszystko co potrzebowałem zapłaciłem 8gr ;)
lukjan - Pon 11 Lip, 2005

Ostatnio od 2 miesięcy kupowałam paski do Smartscan za 1 gr. mam nadzieje, że dalej jest taka promocja!!
Szukajcie EURO APTEK,oni maja co miesiąc produkty za 1 gr, może trafią sie paski i insulina.

a to ich strona www.euroapteka.pl/

na stronie w cenniku są aktualne ceny promocyjne

emh - Wto 12 Lip, 2005

Podobnie jak sieć "Nasza Apteka". Niestety nie znam strony netowej. Jak znajdę dam znać!
Misioza - Czw 28 Lip, 2005

Dziś w skrzynce na listy znalazlam ulotkę o aptece za "1 grosz".Apteka Magiczna (taka nazwa) ma powstać przyl.Szybowcowej paw.3 (obok Astry) .Oto ceny inteesujących nas leków:-)

Actrapid 5x3ml 14,90 zł
Humaject 5x3ml 14,90 zł
Humalog mix 25 38,30 zł
Humalog mix 50 38,30 zł
Humulin 14,90 zł

Za "grosz"

paski accu check
Gensulin (M30)
Gensulin (M10),(M20),(M40),(M500)
Gensulin N
Gensulin R

Szkoda,że nie ma tu Lantusa...

matikasik - Sro 10 Sie, 2005
Temat postu: Apteka z 1gr
Ostatnio kupowałem paski do glukometru i za jedno opakowanie zapłaciłem 1gr, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło :)

EURO APTEKA
ul. Strzegomska 2
Świdnica
Centrum Handlowe "Tesco"

Giga - Pią 02 Gru, 2005

Nareszcie i w Elblągu powstała Apteka z 1 gr.
Hurrra :528: :521: :525: :524: :526:

Wszystkie paski po 1 gr
A Novorapid 5x3ml za 37,-

Oby to nie była chwilowa promocja.

glodkowski - Sob 21 Sty, 2006

w kielcach na ul sienkiewicza obok mc. donalda sa paski do glukometrów za 1 grosz
KAMILA - Pon 23 Sty, 2006

Jak juz gdzieś tam wcześniej pisałam, to w Poznaniu na os. Czecha jest apteka , gdzie paski otrzymują za całkowitą DARMOCHĘ. Z insuliną trochę gorzej bo ponad 20 zł. :) No ale ostatnio byłam w Pile i tam w aptece w markecie Kaufland insulina jest za 17 zł (każda - opakowanie 5x3ml), a paski za ok. 3 zł. Ale najlepsze jest to, że za każdą realizowaną u nich receptę zwracają 1 zł!! :D :D :D Tak więc za opakowanie insuliny Mixtard 30 zapłaciłam 16 zł. To już coś!! U mnie w mieście cena tej samej to 36,60zł!1 :( :(
Monika - Pon 23 Sty, 2006

wow super to juz coś ... 36 zł a 16 zł :D

W zabrzu, w Centrum HAndlowym Platan jest Euro Apteka ... paski po 1 gr :D
przynajmniej jakis czas temu tak było ... jutro sprawdze czy nadal tam tak tanio ;)

Mia - Pon 23 Sty, 2006

We Wrocławiu w nowej aptece na ul. Zaporoskiej 31B kupowałam paski po 1gr.
Giga - Pon 23 Sty, 2006

Dzisiaj przeżyłem szok :shock:

W tej aptece za 1 gr co pisałem wyżej za 400 pasków i paczkę Novorapidu (5x3ml)
zapłaciłem ..... uwaga, uwaga :

10.08 PLN

Te 8gr to za paski oczywiście :grin:

Kto da mniej :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

monia - Pon 23 Sty, 2006

Wow Novorapid za 10 zł to na prawde taniocha :) :) :) :)
mamasłodziaka - Pon 23 Sty, 2006

Od mniej więcej miesiąca w sieci Aptek Magicznych paski są po 1 gr albo za darmo (zależy gdzie właściciel chce te 10 gr dołożyć) :razz:
Edzia - Wto 24 Sty, 2006

W Mielcu mamy wspaniałą aptekę MILENIUM przy ul.Żeromskiego. Jest ona np. przyjazna diabetykom. ostatnio zabrakło nam pasków na tydzień przed wizytą u diabetologa. Pani w tej aptece dała nam bez problemu jedno opakowanie na tzw. zeszyt!!! /bez recepty jakieś 54 zł/ Doniosłam po tygodniu receptę i bez problemu!!!
Monika - Czw 26 Sty, 2006

W Gliwicach, apteka na ul. Piłsudskiego ... paski (przynajmniej Optium, ale reszta raczej tez) są po .... 0 zł :D :d :D
emh - Czw 26 Sty, 2006

Wczoraj byłam w Euro Aptece. Ponoć "Dzień Hurtowych Cen". Ale nie wiem jak się to ma do leków i tak refundowanych. Humalog: 39,99zł. Humulin: 18.20 zł. Paski Accu Cheki po 1gr. za opakowanie. Pasków do Glucosensa się nie stwierdza, ale mają sprowadzić... ciekawe po ile..??
mamasłodziaka - Czw 26 Sty, 2006

Do listy aptek w kyórych można kupić paski po 1 gr dołączyła sieć aptek Magicznych (np ta przy Działdowskiej)
kicia - Czw 26 Sty, 2006

mamasłodziaka pisała o aptece magicznej, jest taka w katowicach, z tym że pasków do smart scana za 1 grosz nie mają :?
monia - Pią 24 Lut, 2006

Apteka siedlecka na ulicy Świętojańskiej 7 znowu mnie zaskoczyła i to bardzo miło :D :D Jako, że coraz więcej ludzi zaczęło w niej kupowac paski do Glucosensa, to właściciel postanowił obniżyć cenę pasków do 1 grosza :D :D:D To jest podejście do klienta :D :D:D:D
kicia - Sob 25 Lut, 2006

i to jakie :D
Giga - Sro 15 Mar, 2006

No i stał sie cud !
Cena Novorapidu w Aptece za 1gr w Elblągu sięgnęła dna czyli 1gr za 5x3ml :!:
I wg informacji pani z apteki taka ma pozostać :520: :521:
Bardzo sie cieszymy i pochwalamy :DDDD

Monika - Sro 15 Mar, 2006

WOOOOW :D :D :D No nooo tylko pozazdrościć :D :D :D Mi ostatnio udało się kupić Novorapid za 24 zł :D ... a to i tak sukces bo wszedzie jest po 39 zł :x :neutral: :| :neutral: :|
Kucka - Sro 15 Mar, 2006

Fajnie macie :D co prawda ja jeszcze insulinki mam troszke (zapasy po wysjciu ze szpitala) no ale jak sie skoncza to nei wiem gdzie bede kupwac :D tzn poszukam zeby było taniej nie ? :D :D:D
Ela - Sro 15 Mar, 2006

U nas co trzeci miesiąc insuliny są po 1gr :D . Super co? :grin: Także jak jednen zapas skończę to w sam raz znowu nie wydam za dużo kasy. zostaje tylko Lantus, A i za ten płacimy 327zł. :mrgreen: :mrgreen:
boo - Sro 15 Mar, 2006

Wow to tanio, mnie w jednej z aptek zaproponowano paczkę Lantusa za 450 zł. :evil: Ale wykukałam już aptekę, gdzie mozna kupić za 310 zł. :P
Ela - Sro 15 Mar, 2006

A ja już się cieszyłam, że mam tak tanio. Będę musiała ich jeszcze trochę przydusić. :lol: :lol: :lol:
Giga - Pią 17 Mar, 2006

Ela napisał/a:
A ja już się cieszyłam, że mam tak tanio. Będę musiała ich jeszcze trochę przydusić. :lol: :lol: :lol:

Mogę się zatypać po ile jest Lantek w naszej aptece.
Może ktoś będzie chciał przysłać receptę ?
:))))

Karmelek - Pią 17 Mar, 2006

We Wrocławiu apteka w Rynku "Pod podwójnym złotym orłem":
Humalog/Humalog Mix 46 zł
NovoRapid/NovoMix 34 zł
Insuliny ludzkie 19 zł
Lantus 48 zł/amp :)

Kucka - Pią 17 Mar, 2006

Z tego co sie orientuje to w aptece w Kauflandzie Humalog jest po 39.95 ;)
kicia - Sob 18 Mar, 2006

nie sprawdzałam, widziałam jedynie reklamę
apteka w katowicach, w empiku, Humalog 29,99

Giga - Nie 19 Mar, 2006

Latusa nie używamy, ale sprawdziłem w naszej aptece : 68zł/fiolkę (340,- jeśli dobrze liczę)
Chyba żadna rewelacja :(

Pozostałe insuliny i paski - jak pisałem wcześniej ... po 1 gr/opak. ... bez wyjątku

:grin: :grin: :grin:

Ela - Sob 25 Mar, 2006

Właśniesię dowiedziałam, że Lantus jest tańszy o 20zł na ampółce, A ja pierwszy raz wykupiłam na początku miesiąca pierwszy raz całe opakowanie. Czy to nie pech?
emh - Pon 27 Mar, 2006

Ela! Większość takich okazji jest, niestety, nie do przewidzenia...
Lua - Pon 27 Mar, 2006

Karmelku, a czy w tej aptece w rynku można kupić Lantusa na ampułki czy całe opakowanie (5szt) na raz trzeba zakupić? Nieorientujesz się? Bo wiem, że nie wszystkie apteki chcą na ampułki sprzedawać.
Misioza - Wto 28 Mar, 2006

Lua,na ampułki sprzedają na pewno na Wojrowickiej w aptece Wojrowickiej:-)
Karmelek - Wto 28 Mar, 2006

Lua raczej na sztuki, ale na 100% nie wiem. Ja tam blisko pracuję więc spytam dzisiaj.
W tej samej cenie (48zł/amp) będzie lantus w aptece na Macieja.

Update:

Pytałam - sprzedają na ampułki do wyczerpania zapasów w tej cenie.

Lua - Czw 30 Mar, 2006

Dzięki serdeczne. Na ampuki sprzedają też i w Herbie, ale tam cena znacznie wyższa. I pewnie w innych aptekach, ale jak cena taka konkurencyjna to pomyślałam, że może życzą sobie żeby klient cały wagon zakupił na raz. :grin: Jeszcze raz dzięki za sprawdzenie.
kicia - Nie 09 Kwi, 2006

ostatnie doniesienia:
apteka w Empiku w Katowicach ma paski po groszu :D NARESZCIE!!!
humalog nadal 29,97

WERTY - Nie 09 Kwi, 2006

Apteka w której kupowałem humalog po 25 zł zostanie zamknięta za rare dni :( :( :( :( :( . Chyba trzeba zrobić zapasik ;) ;)

Pozdrawiam:
Piotrek

boo - Nie 09 Kwi, 2006

Kicia w Katowicach na Stawowej od dawna paski są po 1 gr. - ale o Empiku nie wiedziałam - dzięki za info...
kicia - Nie 09 Kwi, 2006

boo, ile razy tam na Stawowej pytam o cenę pasków, za kazdym razem słyszę 3,20 :evil: czy oni ta cenę mają dla "wybranych"??
boo - Nie 09 Kwi, 2006

Kicia ja chyba nie jestem wybrana ;) a paski po groszu kupuję tam od baaaaardzo dawna...
Dodam jeszcze,że w Ligocie paski można kupić po niecałe 50 gr. za opakowanie...
Ale czy mówimy o tych samych paskach? Bo ja o Accu Chekach...

kicia - Pon 10 Kwi, 2006

właśnie, a ja o Smartach :evil:
czyli jesteś wybrana :D
DYSKRYMINACJA!

Kucka - Pon 10 Kwi, 2006

No to teraz moje pytanko ;) Bo w czwartek bede miała recepte od lekarza na Humalog (konczy mi sie ;) ) no itrzeba bedzie go zakupic ;) Z tego co sie sama zorientowalam to dosc tani jest w Aptekach w Kauflandzie ;) A moze polecicie mi jakaś apteke z tanim Humalogiem ? ;)
blum - Pon 10 Kwi, 2006

kurcze, jak czytam ten topic to mi sie 'zle' robi.
moj zakup z 18 lutego:
accu-chek 2op. - 6.4
novorapid 5x3ml - 39.71
lantus 5x3ml - 408.9
a dzisiaj:
novorapid 5x3ml - 39.71
lantus 5x3ml - 338.56
przynajmniej widac delikatnie tendencje spadkowa :roll:
kurcze, ile $ bym zaoszczedzil :?

emh - Wto 11 Kwi, 2006

blum napisał/a:
kurcze, ile $ bym zaoszczedzil :?

... jakbyś się przeprowadził do Wrocka...

Mimo moich usilnych poszukiwań nie znalazłam w bliskiej (opłacalnej) okolicy Humalogu poniżej 39.90... Taki urok niedużych miast... A przez całą Łódź pędzić, by zaoszczędzić 7zł to bez sensu!!!

biker - Wto 11 Kwi, 2006

Kucka napisał/a:
A moze polecicie mi jakaś apteke z tanim Humalogiem ? ;)

Zapytaj się w Rynku (namiar od Karmelka), w Lege Artis na Joannitów (071 367 10 50), u Śwętego Macieja na pl. Św. Macieja - to są apteki ze sprawdzonymi niższymi cenami. Jest ich jeszcze parę - szukaj na forum bądź pytaj się innych forumowiczów z Wrocławia. :)

Karmelek - Wto 11 Kwi, 2006

biker napisał/a:
Kucka napisał/a:
A moze polecicie mi jakaś apteke z tanim Humalogiem ? ;)

Zapytaj się w Rynku (namiar od Karmelka),

46 zł... drogo...
Tam się lantusa tylko opłaca...

Kucka - Wto 11 Kwi, 2006

No ja bede pierwszy raz kupować to nie za bardzo wiem co i jak ;)
Karmelek - Wto 11 Kwi, 2006

Tydzień temu kupowałam w Euroaptece po 39,99 zł.
Ale nie jest to najtaniej we Wrocq.

Taniej może być w aptekach Wojrowickiej i Magicznej - nie znam aktualnych cen... :sad:

Kucka - Wto 11 Kwi, 2006

no i chyba sie wybiore w piatek na wojorowicka ;)
biker - Wto 11 Kwi, 2006

Novorapid po 33,50, to pewnie Humalog tyle samo. W czwartek tam będę, to się zapytam (o ile nie zapomnę :wink: ).
Kucka - Wto 11 Kwi, 2006

Fajnie :P :D
Karmelek - Sro 12 Kwi, 2006

Ceny novorapidu i novomix30 (Wrocław)
25zł - Trzebnicka (Trzebnicka 88)
28zł - Apteka Hipokrates (Gajowa 31)
29zł - Apteka "Niezłe źiółko" (Krzywoustego 314/316), Apteka Kwiatowa (Bałtycka 1), Apteka Kamila (Borowska 114), Apteka Kleopatra (Orzeszkowej 47), Apteka Radix (Bulwar Ikara 21),
32zł - Apteka Cefram (Kościuszki 53, plac Kościuszki 17/18), Apteka Katedralna (Sienkiewicza54/56), Apteka Za fosą (Krasińskiego 34), Apteka Pod Jemiołą (Piłsudskiego 3), Apteka Aloes (Poswtańców śl. 120),
32,99zł - Apteka Herba (Wyspiańskiego 20), Apteka Libra (Kościuszki 170)
33zł - Apteka Wojrowicka (Wojrowicka 47a), AB (Weigla 5), Apteka Twoja (Koszarowa 5), Apteka Zaporoska (Zaporoska), Apteka Pod Lwami (pl. Jana Pawła II)
33,90zł - Apteka Św. Macieja (Św. Macieja9), Apteka Wratislavia (Ciepła 9-11, Sztabowa 76)
34 zł - Apteka "Pod podwójnym złotym orłem" (Rynek 42/43), Apteka Aksamitna (Powstańców śl. 146/1), Apteka Arkadia (K. Miarki 3),
38zł - DGA 10 (Pabianicka 25)
39,90zł - Euroapteka (Kazimierza Wiekiego, Strzegomska)
47 zł - Apteka Dobrzyńska (Dobrzyńska 21/23)

Levemir ok 75zł/amp w aptekach:

Herba
Św. Macieja
Katedralna
Za fosą
Pod Lwami

info od novo...

Mia - Sro 12 Kwi, 2006

Ja pytałam w aptece na Zaporoskiej - tam jest cena Humalogu '39 z groszami'. Na Wojrowickiej z pewnością mają cenę tą samą. :)
Kucka - Sro 12 Kwi, 2006

Wsumie mi na jedno wychodzi bo na Wojrowicka jade pare minut autbusem a koło Zaporoskiej moja mama chadza i moe kupic :P
kicia - Sro 12 Kwi, 2006

Apteka Centrum al: Korfantego 2
Apteka Centrum II ul: P. Skargi 6 (Empik):

:arrow: paski do glukometrów accu-check, glucosense, one touch, smart scan, medisense optium, glucocard, sensor electrodes, ascensia e. - 1 grosz
:arrow: gensulin - 1 grosz
:arrow: actrapid, insulatard, mixtard, novolet, humulin M2,M3,N,R - 11.14
:arrow: humalog - 29,97

jutro zapytam czy to promocja na stałe, czy tylko okresowa :wink:

Kucka - Sro 12 Kwi, 2006

Ale macie fajnie ;)
kicia - Sro 12 Kwi, 2006

Kucka, nie zapeszaj ;) do tej pory apteka w Empiku należała do drogich :D jaka odmiana :P
Kucka - Pią 14 Kwi, 2006

Byłam wczoraj w aptece "Wojrowickiej" i ani pasków ani humalogu nie mieli :D musze dzisiaj 2 raz jechac po odbior :D a w aptece na zaporoskiej widziałam ze maja chyba promocje - accu chek active z kłójka po 70 zł jest :D bynajmniej tak pisało na plakacie :D
Mia - Pią 14 Kwi, 2006

Tak, po 70 zł, nawet sobie taki kupiłam :)
A z Wojrowicką (Zaporoską zresztą też) jest tak, że lepiej wcześniej zadzwonić, w razie czego zamówić i nie jeździć dwukrotnie :P

kicia - Pią 14 Kwi, 2006

w większości aptek wcześniej trzeba dzwonić i zamawiać :D zwykle więcej niż 3 opakowania pasków nie mają :P
Monika - Pią 14 Kwi, 2006

kicia napisał/a:
w większości aptek wcześniej trzeba dzwonić i zamawiać :D zwykle więcej niż 3 opakowania pasków nie mają :P

w gliwicach na Ul. Piłsudskiego nie trzeba dzwonic i zamawiac ... bo zawsze maja 8)

kicia - Pią 14 Kwi, 2006

ja mam do Gliwic daleko :P
Kucka - Pią 14 Kwi, 2006

Paski jak paski :P Ale słuchajcie jaki patent :P dałam wczoraj te recepty, jade dzisiaj gadam z panią, daje mi paski no i idzie po Humalog i nagle wraca i mowi ze nie zrealizuje mi tej recepty :P ja taki zonk o co chodzi :D a okazało sie ze na recepcie w miejscu gdzie trzeba zaznaczyc ze to jest choroba przewlekła moj doktor wpisał krzyyzk zamiast jakiegos 'P' :D no i musze poprawic recepte i dopiero mi dadza insuline :D dobrze ze mam jeszcze 1 ampułke to moze mi starczy przez swieta :P :P :P
boo - Pią 14 Kwi, 2006

Zgadza się - bez tego "P" nie zrealizują ci recepty... też to przerabiałam...
biker - Pią 14 Kwi, 2006

Zrealizują, ale za pełną odpłatnością (czyli ponad 100 zł za paczkę insuliny). Też to parę razy przerabiałem, zawsze się patrzę lekarzowi na ręce - ale jak czasem zapomnę, to wtedy stawia 'X' zamiast 'P'(rzewlekłe). :/

W EuroAptece na Strzegomskiej jeśli tylko mają paski, to mają ich sporo. Tam ich dużo schodzi, bo kosztują 1 gr za opakowanie. Dziś kupiłem cztery, ale bywało, że brałem dwa razy tyle na raz. :D (Kupiłem? Nie wiem czy wydatek 4 groszy uprawnia do takiego słowa... :lol: )

kicia - Pią 14 Kwi, 2006

jak ja płacę 3 grosze na przykład, daję pani 5 groszy a reszta to napiwek "reszty nie trzeba" :509: :580:
Kucka - Pią 14 Kwi, 2006

Ja za swoje paski dzisisja zapłaciłam cale 5 gr :D A to jsuh nie lada wydatek :P
kicia - Pią 14 Kwi, 2006

ciekawe czy taką kwotę można rozłożyć na raty? :?: :roll:
Kucka - Pią 14 Kwi, 2006

2 gr napiwku ? :D :D :D :D to całe 2 opakowania pasków :D :D :D
Lua - Pon 24 Kwi, 2006

Dzisiaj zakupiłam w "Herbie":
- Lantus - 49,50 zł za fiolkę,
- NowoRapid - 29,71 zł za opakowanie.

A nie orientujecie się gdzie można kupić paski do Smart Scana po 1gr oprócz Euroapteki??

Ela - Wto 25 Kwi, 2006

Lua zapraszam do mnie. U nas NovoRapid jest po 1gr i paski też. :) :grin: :D
Lua - Wto 25 Kwi, 2006

he, he, he już się pakuję i wyruszam w drogę. ;)
Ela - Wto 25 Kwi, 2006

A ja czekam z niecierpliwością. :D
kicia - Sob 24 Cze, 2006

odgrzebuję temat nie tyle apteki za 1grosz co taniej apteki
dostałam ulotkę Apteki Pharmavit, ul: Stawowa w Katowicach
kto kupuje w Katowicach (boo ;) ) może skorzystać

* Actrapid Novolet 9,95
* Actrapid Penfil 9,95
* Insulatard Innolet 9,95
* Insulatard Novolet 9,95
* Insulatard Penfil 9,95
* Humaject M 3 9,95
* Humaject N 9,95
* Humaject R 9,95
* Humalog 19,95
* Humalog Mix 25 - 19,95
* Humalog Mix 50 - 19,95
* Humulin M 3 - 9,95
* Humulin N 9,95
* Humulin R 9,95
* Lantus 100j.m/1ml 1amp 64,95
* Levemir 100j.m/1ml 1amp 51,95
* Mixtard Penfil 9,95
* Mixtard Novolet 9,95
* Mixtard 30 Innolet 9,95
* Novo-mix 30 - 23,95
* Novo-rapid 23,95
* Gensulina M 30 - 1grosz
* Gensulina M 40 - 1 grosz
* Gensulina M 50 - 1 grosz
* Gensulina N i R 1 grosz
* paski do wszystkich typów glukometrów 1 grosz

boo - Sob 24 Cze, 2006

Ale lantusa mają tam drogiego, w Sosnowcu kupuję ostatnio po 49.50...
KRUPCZATKA - Nie 25 Cze, 2006

kicia napisał/a:
daję pani 5 groszy a reszta to napiwek "reszty nie trzeba"

Kicia,ale chojna jesteś.... :D :D :D Za resztę też paski by były...

kicia - Nie 25 Cze, 2006

boo napisał/a:
Ale lantusa mają tam drogiego, w Sosnowcu kupuję ostatnio po 49.50...

nie ma chyba apteki, która miałaby wszystkie leki tanie

Kamilek - Nie 25 Cze, 2006

W Tychach paski są po 7zł :shock: !!!!!
Mało tego, raz potrzebowałam paski na szybko i nie zdążyłabym pojechać do Katowic, poszłam więc do jednej z Tyskich aptek no i pani zaproponowała mi sprzedaż jedynie 2 opakowań z 6 wypisanych na recepcie. Oczywiście op. za 7 zł.

kicia - Nie 25 Cze, 2006

ja już się spotkałam z cena 11,20/opakowanie, wyśmiałam Panią farmaceutkę
KRUPCZATKA - Pon 26 Cze, 2006

kicia napisał/a:
wyśmiałam Panią farmaceutkę

Pewnie tak samo bym zareagowała... :D :D :D

emh - Pon 26 Cze, 2006

No... mnie też w jakiejś przypadkowej aptece zaśpiewali prawie 13 zeta... Jak ja zdziwiona, czemu nie za ryczałt (nie wspomnę o promocjach 0,01zł), to ona na mnie, że to jest "cena urzędowa"...

emh napisał/a:
to ona na mnie, że to jest "cena urzędowa"...

Ale chyba tejże apteki... :roll: :?: :!:

Monika - Pon 26 Cze, 2006

Niestety koło mojego domku są takie apteki ... nie dość ze paski drogie ... powyzej 3,20 (zdazały sie ze i ponad 10 zł wołali) i panie uparcie twierdzą ze wiecej niz dwóch paczek na recepte sprzedać nie mozna... poprostu #$@@%$ (cenzura) :?

Monika napisał/a:
panie uparcie twierdzą ze wiecej niz dwóch paczek na recepte sprzedać nie mozna...

Ktoś tu wyrażnie przegina w tych aptekach...Trzeba by było gdzieś te przepisy,odnośnie refundacji,limitów i cen pasków gdzieś sprawdzić... :roll: :?: :!:

WERTY - Pon 26 Cze, 2006

Raz potrzebowałem paski na już :!: Poszłem do apteki u mnie na wiosce i słysze 5,70 (+/- pare groszy) to było z rok temu. Teraz jak mam 8 opakowań (moje i ojca) to opłaca mi się jechać do Tarnowa :D i kupić za grosz :D :D :D :D :D 10 czy 13 zł to już przegięcie.

Pozdrawiam:
Piotrek

Monika - Pon 26 Cze, 2006

Cytat:
Ktoś tu wyrażnie przegina w tych aptekach...Trzeba by było gdzieś te przepisy,odnośnie refundacji,limitów i cen pasków gdzieś sprawdzić... :roll: :?: :!:

Przepisy są, nawet z tego co pamietam Biker kiedys znalazł odpowiednie, ale ... panie w tych aptekach oczywiscie wiedzą lepiej. Przeciez to one maja wiedze, wykształcenie farmaceutyczne, odpowiednie przepisy i tony ksiąg ... to co im taki zwykły szary pacjent bedzie ciemnote wciskał :evil:
Na debilizm niestety lekarstwa nie ma :x

WERTY - Pon 26 Cze, 2006

Właśnie :!: oni wiedzą lepiej i nie ma szans przegadać. Też mi się wydaje że to Biker wrzucił na forum. Nawet sobie to wtedy wydrukowałem :D :D

Pozdrawiam:
Piotrek

kicia - Pon 26 Cze, 2006

emh napisał/a:
to jest "cena urzędowa"...

usłyszałam to samo :?
ale skąd, dlaczego, tego już wyjaśnić nie może
co do ilości sprzedawanych opakowań "na raz" to już polityka danej apteki, lub humor danej farmaceutki :twisted:
jedna apteka bez problemu wyda nawet 6 opakowań z 1 recepty, inna nie da nawet 2 opakowań
jak to ze wszystkim, przepisy owszem są, ale prawie nikt ich nie przestrzega

Mia - Pon 26 Cze, 2006

Biker podawał przepisy TUTAJ
Duchhhh - Pon 26 Cze, 2006

Prawda jest taka z receptami na paski ze to nie apteki wymyslily 2 op. na recepcie tylko NFZ nie refunduje aptekom recept na które wydano wiecej niż 2 opakowania.

POzdrawiam Staszek :grin: :D :grin:

Monika - Wto 27 Cze, 2006

ech i tu sie myslisz :P Jesli jest napisane dawkowanie to refunduje
Iza - Wto 27 Cze, 2006

no właśnie,inaczej by nie wypisywali więcej niż 2 opak.na jednej recepcie,a ja dostaję 10 na jednej i w aptece nie robią żadnego problemu przy wydawaniu pasków...
Duchhhh - Wto 27 Cze, 2006

Wychodzi wiec na to ze co miasto to sa "inne przepisy" - ale faktycznie chyba tak jest jak piszecie bo przeciez bezsensowny bylby zapis dotyczacy i losci wykonywania koniecznej ilosci badan kontrolnych dla przwidlowego i obtymalnego leczenia pacjetów z cukrzyca. Informacje o 2 op. paskow na recepcie podalem cytujac wypowiedz pan z apteki. Wychodzi na to ze apteki dogadaly sie ze skupami makulaturu :D :D :D ;)

Pozdrawiam Staszek

kicia - Wto 27 Cze, 2006

vonBischt napisał/a:
Wychodzi wiec na to ze co miasto to sa "inne przepisy"

inne przepisy w innych państwach, miastach, aptekach, a nawet innych dniach w tej samej aptece :?

Mia - Wto 27 Cze, 2006

Przepisy są te same dla każdego miasta - to przecież rozporządzenie Ministra Zdrowia :roll: Kwestia tylko, że nie każdy aptekarz je uważnie przeczytał albo sam sobie wprowadza jakieś regulacje... :570:
mania - Wto 27 Cze, 2006

w taki razie ja mam cudowną aptekę /jedynie czego faktycznie wymaga to aby na recepcie było napisane dawkowanie/ :D :D :D
glodkowski - Wto 27 Cze, 2006

U nas jest tak samo - dostaje tyle pasków ile mam napisane na recepcie nie mam z tym wogóle problemów . :grin: :grin: :grin: :grin:
julola - Wto 27 Cze, 2006

Ja też nie mam problemu z wykupieniem większej ilości pasków, byle było dawkowanie podane. Recepty mam zawsze od rodzinego.
biker - Sob 08 Lip, 2006

Ceny maksymalne (zwane też urzędowymi) wszystkich leków czy pasków można znaleźć na www.mz.gov.pl - i to rzeczywiście mogą być kwoty rzędu kilkunastu złotych za opakowanie, zależnie od typu glukometru.

Aby cena dla pacjenta była przyjaźniejsza marżę musi zmniejszyć zarówno apteka jak i hurtownia. Hurtownia nie każdej aptece da upust, bo zależy to od obrotów danej apteki. A wszystkie apteki mogą się specjalizować we wszystkim i wszystkiego sprzedawać dużo.

A na problemy z aptekami nie chcącymi wydać więcej niż 2 opakowania leku na receptę sposób jest jeden: mieć wydrukowane te paragrafy, które już podawałem.

Iza - Sob 08 Lip, 2006

dajcie spokój,ostanio kupiłam paski zamiast za 3,20 to 7zł.ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!!
kicia - Nie 09 Lip, 2006

Iza napisał/a:
ostanio kupiłam paski zamiast za 3,20 to 7zł.ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!!

jak sie jest postawionym pod ścianą, to trzeba wszystko przełknąć :?

Ela - Pon 10 Lip, 2006

U nas paski i novorapid w dalszym ciągu po 1gr.
Karmelek - Wto 11 Lip, 2006

We Wrocławiu w Euroaptece paski do accu-cheka nadal po 1 gr, w aptece w Rynku po 3,20zł
- powiedziano mi że te ceny sie nie zmienią...

Kucka - Wto 11 Lip, 2006

A ja poszłam na zaporowska po paski dzisiaj i pani mi znowu powiedziała ze niema w hurtowniach i ze mam dzwonci i sie dowiadywac :P No ale ze kreciłam sie po miescie to poszłam do euroapteki na Kazimierza Wielkiego i pani miała paski i nawet wyciagneła mi je z wielkego kartonu, jeszcze spakowane były :P Ze 100 opakowań tam miała :D No i oczywiście tak jak pisze karmelek dalej po 1gr :D
Monika - Pią 14 Lip, 2006

moja mama ostatnio kupiła paski po ... 7 zł za paczke :evil: :evil: :evil:
Do tej pory tez były tam po groszu. :x :x :x
O cenie insuliny nie wspomne :?

kicia - Pią 14 Lip, 2006

W Katowicach na Mickiewicza paski nadal po 1gr. i cena ponoć nie ulegnie zmianie
Kamilek - Pon 17 Lip, 2006

Dzięki Kiciu. Skorzystaliśmy z pasków za 1 gr :)
KRUPCZATKA - Pon 17 Lip, 2006

W Koszalinie kupuję paski w Galerii EMKA po 1 gr,ale jest to cena ustalona przez daną aptekę. Pani aptekarka powiedziała mi,że gdybym musiała zapłacić za nie w cenie ryczłtu,byłoby to 6,99zł za poakowanie.
kicia - Wto 18 Lip, 2006

Kamilek napisał/a:
Dzięki Kiciu. Skorzystaliśmy z pasków za 1 gr :)

polecam się na przyszłość :wink:

Iza - Sro 19 Lip, 2006

W Łodzi w aptece przy ul.Spornej gdzie zawsze dostawaliśmy paseczki gratis,teraz niestety kosztują już 3,20 za opakowanie,choć to i tak w promocji bo pani powiedziała że normalnie zapłaciłabym po 7zł... :sad:
emh - Pią 21 Lip, 2006

No, mnie wczoraj pani w aptece "z krzyżykiem" :) zaśpiewała: 6,99 za opakowanie!!! :evil:
kicia - Sro 26 Lip, 2006

emh napisał/a:
zaśpiewała: 6,99 za opakowanie!!! :evil:

Ewa ale zwróć uwagę jaka zniżka! nie płacisz całych 7 zł a TYLKO 6,99 :twisted:

emh - Sro 26 Lip, 2006

Tak? Ja to przeliczyłam inaczej. W Euro Aptece za cenę jednego opakowania miałabym 699 opakowań!!!! :)
Kucka - Sro 26 Lip, 2006

1 czy 699 to przecież zadna róznica :D :D :D
emh - Czw 27 Lip, 2006

Kucka napisał/a:
1 czy 699 to przecież zadna róznica :D :D :D

Chyba, że przelicza NFZ. Wg. nich to byłby zapas na jakieś 70 lat...

kicia - Nie 30 Lip, 2006

emh napisał/a:
Chyba, że przelicza NFZ. Wg. nich to byłby zapas na jakieś 70 lat...

czy Ty pracujesz na codzień z liczbami? skończyłaś matematykę na uniwerku? albo matma to Twoje hobby? :D

emh - Pon 31 Lip, 2006

kicia napisał/a:
czy Ty pracujesz na codzień z liczbami? skończyłaś matematykę na uniwerku? albo matma to Twoje hobby? :D

Jestem umysłem raczej ścisłym. Choc od matematyki wolałam fizykę. Do tego poznałam niedawno matematyka wykładającego na Politechnice. :D :D :D
A swoją drogą, to wydawało mi się, że dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić, to każdy umie... :->

Kucka - Pon 31 Lip, 2006

Jak widać, nie każdy umie liczyc :/

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 11:45 am ]
W aptece Magicznej koło Astry są paski po 1gr ale sprzdaja tylko 2 op.... a ja miałam recepte na 6 wiec podziekowałam :P Ale jakby ktoś mial mniej to moze tam wpasc :D

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 9:33 pm ]
Wogole... bulwers mi sie włączył !!!!!! Przelazłam dzisiaj kilka aptek w poszukiwaniu pasków... oczywiscie wszedzie po 3,20 albo 6,90 ... ku mojemy mega zdziwienieniu..... NA ZAPOROWSKIEJ w aptece nie ma jush pasków po 1 gr..... beda po 3,20 ..... masakra... czesto sie tam zaopatrywałam a teraz zonk.... po paszki poszłam aż na kaziemierza wielkiego do euro apteki... ale qrde zaczynaja sie dziwne rzeczy z tymi paskami dziać.... ;/ ;/ ;/

KRUPCZATKA - Sob 05 Sie, 2006

Kucka napisał/a:
w aptece nie ma jush pasków po 1 gr..... beda po 3,20 ..... masakra...

Ja i tak wolałabym zapłacić 3,20zł,niż 6,99zł za opakowanie... :roll:

*Andzia* - Nie 06 Sie, 2006

W aptece w Kielcach też koniec z pasakmi po 1gr,ale i tak zapłaciłam tylko 1,50 a nie 6,99 :grin:
Nikolusia - Pią 11 Sie, 2006

W W-wie , paski za jeden grosz można kupić w aptece na ul.Płockiej , przylega ona do Przychodni dla dorosłych.

Tylko nie wiem dlaczego jak małżenek kupował, Pani mgr. dziwnie zaczęła sie na niego patrzeć i wypytywac dla kogo, jak powiedział że dla córki, to spisała sobie dane i powiedziała że to sprawdzi ...... dziwne ....

Donka - Sob 12 Sie, 2006

Wydaje mi się, że we wszystkich EUROAPTEKACH w W-wie można kupic paski za jeden grosz! :D Na Szczęśliwickiej 36, czy na KEN 83 nie ma żadnego problemu i panie mgr. miłe!
monia - Sob 12 Sie, 2006

Ja w Warszawie kupowałam w Aptece Magicznej niedaleko przychodnia na Działdowskiej, nie wiem czy to właśnie nie jest ulica Płocka. Ale dla nas zawsze każdy był ok w tej aptece i nigdy nie było problemu z wydaniem leków.
Ela - Sob 12 Sie, 2006

U mnie nie ma żadnego problemu. Paski i novorapid dalej po 1gr
mylffon - Nie 20 Sie, 2006

.

http://www.vena-vita.pl/

emh - Czw 21 Wrz, 2006

Helołek!
Ostatnio wpała mi w ręce ulotka sieci aptek "Przyjazna apteka" czy coś takiego... Nie pamiętam. Apteki są oznaczone dużym niebieskim krzyżykiem. Aktualna promocja, to ponoć Humulin za 0,01 zł!!!! A Humalog za ok. 20 zł. Poprzednio płaciłam odpowiednio: ok. 26 i 40 zł. Czy ktoś z Was był w takiej aptece?

Wczoraj trafiłam za to do "Naszej Apteki" w Łodzi na Al. Piłsudskiego 31, druga jest na Piotrkowskiej 192.
Humalog za 25,30 zł
Humulin N - 3,20 zł
Paski Accu Chek Active - 0,01 zł

[ Dodano: Czw Wrz 21, 2006 5:11 pm ]
Acha! Na paragonie jest info, że: "Zapraszamy na http://www.osoz.pl/
Pa!

Iza - Czw 21 Wrz, 2006

U nas dosyć że brak pasków do Optium w hurtowniach to jeszcze jak gdzieś uda mi się znaleźć to mają raptem 1 opakowanie po 7zł :shock: ale na szczęście jak jedziemy do Łodzi do diabetologa to robimy większe zapasy,ostatnio kupiłam 20 opakowań pasków po 2zł,choć kiedyś były gratis,ale 2zł to nie 7 i mają każdą ilość...
Kucka - Czw 21 Wrz, 2006

U nas w Euro Aptece na Strzegomskiej paseczki do accu cheka dalej po 1 gr :) Na szczęscie :D
kicia - Czw 21 Wrz, 2006

emh napisał/a:
Ostatnio wpała mi w ręce ulotka sieci aptek "Przyjazna apteka" czy coś takiego...

u mnie też są apteki "Przyjazne" ale logo chyba mają inne i nie mają takich promocji, jak u Ciebie.

emh - Pon 16 Paź, 2006

Hej! Wiem, że mało Was z moich okolic, ale może zaglądają tu czasem i łódzcy słodcy.
Właśnie dostałam ofertę, więc się dzielę. Przepisuję - także z góry przepraszam za literówki. :)

Apteka "Plac Reymonta" w Łodzi na Piotrkowskiej 286 (wejście od Pl. Reymonta).
Apteka "Zielona Górka" w Pabianicach na Zamkowej 58.
Apteka "Zgierska" w Zgierzu na 1 maja 4.

Ins Gensulin M10, M20, M30, M40, Gensulin R, Gensulin N, Polhumin, Humaject, Humulin - 0,00 zł
Mixtard, Actrapid, Insulatard - 9,90 zł
Humalog - 19,50 zł
NovoMix/NovoRapid - 28,50 zł
Lantus - 248,00 zł
Levemir - 259,00 zł
Paski: Accucheck, Accutrend, Ascensia Entrust, Ascensia Glucodisc Esprit, Glucosense, Glucostix, Medisense, One Touch, Opium, Smart Scan - 0,00 zł
Keto-Diastix - 2,20 zł

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 10:34 am ]
Acha! Oferta do końca października!!!

Kucka - Pon 16 Paź, 2006

Czy ja dobrze widze - 0.00 zł ? :D :D :D :D :D :D
emh - Wto 17 Paź, 2006

No właśnie Kasia: 0,00 zł! :) :) :) Już nawet nie jeden grosz!!! :D
Kucka - Wto 17 Paź, 2006

No to pieknie :D :D :D :D
Iza - Wto 17 Paź, 2006

A i u nas w Zduńskiej Woli dostałam dziś paseczki 0,00zł!!!I to 10 opakowań!!! :D :D :D
Kucka - Wto 17 Paź, 2006

To ja sie przeprowadzam :D :D :D
Monika - Wto 17 Paź, 2006

ja chyba tez :D
emh - Sro 18 Paź, 2006

Wychodzi na to, że leczyć się najlepiej we Wrocku (najłatwiejszy dostęp do specjalistów i najkrótszy czas oczekiwania na wizytę), ale wykupywać leki, to już w łódzkim... póki co?
:-D Spoko! Zapraszamy!!! :)

Kucka - Sro 18 Paź, 2006

Ewa, piękne podsumowanie :D
biker - Sro 18 Paź, 2006

My też :D
Aga - Sro 18 Paź, 2006

Z receptami jest tak jeden z przepisów NFZ mówi ze na recepcie mogą być wypisane tylko 2 op. pasków do glukometru natomiast inny przepis mówi ze na recepcie mają być wypisane środki i leki do leczenia (np paski) na 3 miesiące czyli max 6 opakowań (przy dawkowaniu) I każda apteka żadzi się swoimi prawami. A co do ceny to tez mi się zdarzyło że płaciłam we wrześniu w aptece wrocławskiej po 7 zł za opakowanie pasków do Accu-Checka activ (bo refundację mam tylko na glukometr stąd) i przemiła pani oświadczyła mi i nawet pokazała książkę z cenami leków gdzie było napisane cena urzędowa paski do glukometru.... Pani przemiła stwierdziła ze jak inne apteki zaniżają sobie cenę to ich sprawa a Ona do tego interesu nie bedzie dopłacała
emh - Czw 19 Paź, 2006

Masakra! I cyrk totalny!!! Właśnie wczoraj nie kupiłam pasków, bo... na recepcie było 200 szt przy dawkowaniu 5xdz. Ale... "źle pani lekarz wypisał, na recepcie mogą byc tylko dwa opakowania" :twisted: :twisted: :twisted: Pierwszy raz byłam w tej aptece i pewnie ostatni... Insuliny też nie mieli od ręki, ale mogą mi sprowadzić... Co prawda za dobrą cenę, bo Humalog za 20,00 zł a Humulin za 0,01 zł.
Ale to juz na prawdę zaczyna być państwo w państwie... Dziś wybieram się do tej, której ofertę zamieściłam w poście poprzednim. Zobaczymy jaką tam mają dla mnie niespodziankę!

Duchhhh - Czw 19 Paź, 2006

Ostatnią receptę na paski wypisywał mi Lekarz Rodzinny - Pani doktor na moja prośbę napisała mi 250 szt. z zaznaczeniem że konieczne jest wykonywanie 8-10 pomiarów na dobę i w aptece nie było najmniejszego problemu :) :) :)

Pozdrawiam Staszek

Iza - Czw 19 Paź, 2006

Ja przeważnie mam wypisywane na recepcie 10 opakowań pasków czyli 500 szt.przy pomiarze 8 x na dobę i jeszcze w żadnej aptece,a kupuje w różnych,nie było najmniejszego ALE.
betina_t - Czw 19 Paź, 2006

My dostajemy 14 opakowań przy dawkowaniu ( chyba, bo nie pamietam) 11x dziennie. Mam przed soba ulotkę z apteki "Vena-Vita" ul.Wolska 1 oraz ul.Józefińska 43 Kraków i tak paski do wszystkich glukometrów 0,01zł, a insuliny:
Actrapid, Insulatard -3,20 zł
Gensulina-0,01 zł
Humaject-0,01 zł
Humalog i Humalog Mix - 3,20 zł
Humalin N/M3/R - 0,01 zł
Lantus - 245 zł
Levemir 250 zł
Novorapid i Novomix 12,71 zł
Mixtard - 3,20 zł
Wiem że mogą dostarczyć leki do domu i że maja malutkie igły do penów 0,25x 5.

kicia - Czw 19 Paź, 2006

betina_t napisał/a:
Humalog i Humalog Mix - 3,20 zł

to już prawdziwe "DOPŁACANIE do interesu" :twisted: u nas się zdarza Humalog po 40 zł!

emh - Pią 20 Paź, 2006

No, ja wczoraj wylądowałam w Euroaptece. :)
Humalog 21.50 - zł (albo 22 - nie pamiętam).
Humulin N - 0,01 zł.
Paski Acchu - 0,01 zł. Wydali mi bez problemu 12 opakowań. Jak spytałam, czy nie za dużo i czy się Fundusz nie będzie czepiał, to pani mi odpowiedziała: "A co się pani martwi, my sobie poradzimy". :D I ani słowa, że mają/mogą być tylko dwa opakowania na recepcie!!! Na każdej było po 200 szt!!

KRUPCZATKA - Pią 20 Paź, 2006

emh napisał/a:
Jak spytałam, czy nie za dużo i czy się Fundusz nie będzie czepiał, to pani mi odpowiedziała: "A co się pani martwi, my sobie poradzimy". :D I ani słowa, że mają/mogą być tylko dwa opakowania na recepcie!!! Na każdej było po 200 szt!!

Widać,że co apteka to inne zwyczaje panują. I co niektórzy umieją walczyć z biurokracją i przepisami NFZ-tu.

emh - Pią 20 Paź, 2006

Aga napisał/a:
Z receptami jest tak jeden z przepisów NFZ mówi ze na recepcie mogą być wypisane tylko 2 op. pasków do glukometru natomiast inny przepis mówi ze na recepcie mają być wypisane środki i leki do leczenia (np paski) na 3 miesiące

No właśnie! I co? I tylko od apteki zależy którego przepisu będą przestrzegać? To mnie na prawdę dziwi i niepokoi... Skąd taka rozbieżność i tyle niejasności...?

Mia - Pią 20 Paź, 2006

Ale to nie jest rozbieżność. Przecież myśmy to już wałkowali nieraz. Jeśli na recepcie nie ma podanego dawkowania, aptekarz nie może wydać więcej niż 2 op. Natomiast jeśli jest podane dawkowanie, ilość leku może być wypisana na 3-miesięczny okres leczenia.
emh - Pią 20 Paź, 2006

Tak... ale ja w owej już wspomnianej aptece miałam przypadek pt. na recepcie tekst: 200 szt dawkowanie 5 x dz. A Pani ponoć "świeżo poinformowana, bo szefowa jeździła się dowiadywać" wydać mi nie chciała. Bo... lekarz może zapisać dowolną ilość recept i specyfików pod warunkiem wpisania dawkowania, ale na JEDNEJ RECEPCIE nie może być wypisane więcej niż dwie sztuki. Ot, takie połączenie obu powyższych teorii...
Duchhhh - Pią 20 Paź, 2006

Witam. W Tarnowie właśnie została otwarta "APTEKA MAX" ul. Bernardyńska 1 (na wprost Wielkich Schodów) tel.(014) 628 41 30 czynna: pn.-pt. - 8.00 - 20.00, sobota - 9.00 - 17.00
W każdy wtorek i środę w godz. 8.00 - 12.00 prowadzona jest akcja "Ceny Hurtowe" (akcja dotyczy leków wydawanych na recepte, akcja trwa do odwołania)

Poza Akcją obowiazuja ceny jak niżej

A tutaj ceny insulin i innych dla słodziaków:

Novorapid - 31.20 PLN
Insulatard - 7.50 PLN
Humuliny (wszystkie) - 3.20 PLN
Gensuliny (wszystkie) - 0.01 PLN
Humaject - 3.20 PLN
Humalogi - 21.00 PLN *** w dni promocji 16.60 PLN
Actrapid - 7.50 PLN
Mixtard - 7.50 PLN
Humalog - 21.00 PLN
Novomix - 31.20 PLN

Wszystkie paski i inne testy pomiarowe (ref) 0.01 PLN
Wszystkie INSULINY nie objęte TZW. ryczałtem czyli cena 7.50 PLN i w górę w dniach promocji jeszcze TANIEJ :) i tak Insuliny w cenie 7.50 PLN w promocji kosztują 3.60 PLN :)

Pozdrawiam Staszek

Mia - Pią 20 Paź, 2006

emh napisał/a:
Bo... lekarz może zapisać dowolną ilość recept i specyfików pod warunkiem wpisania dawkowania, ale na JEDNEJ RECEPCIE nie może być wypisane więcej niż dwie sztuki. Ot, takie połączenie obu powyższych teorii...

No to to już jest wierutna bzdura. Moim zdaniem to nadinterpretacja przepisów. Ewa, zostaje tylko omijać tą aptekę szerokim łukiem. :roll:

emh napisał/a:
Tak... ale ja w owej już wspomnianej aptece miałam przypadek pt. na recepcie tekst: 200 szt dawkowanie 5 x dz. A Pani ponoć "świeżo poinformowana, bo szefowa jeździła się dowiadywać" wydać mi nie chciała.

Może aptekarka policzyła,że 5 pomiarów x 30 dni w miesiącu,to wychodzi 150szt.,a nie 200 i dlatego nie wydała?! :roll: Bo nam się też już coś takiego przytrafiło... :neutral:

Lua - Pią 20 Paź, 2006

Nam też i to bardzo często mam problemy z realizacją recept właśnie w EuroAptece we Wrocku.
Kucka - Pią 20 Paź, 2006

Ja nigdy nie miałam problemów w żadnej EuroAptece we Wrocku :)
Lua - Pią 20 Paź, 2006

Ja chodzę na Kazimierza, bo tam mam najbliżej i niemalże za każdym razem paniusi się coś niepodoba, a to jedno zero mniejsze na recepcie, a to coś tam i coś tam. Czasami nie mają tyle pasków na ile mam receptę (ok. 500 szt).
Kucka - Pią 20 Paź, 2006

No widzisz Lua :D Ja tesh tam wpadam jak jestem na mieście i naprwde nigdy sie o nic nie przyczepili :D Chyba musisz tam wpaść ze mną zeby wiedzieli ze sie nie zadziera :D :D :D

Albo wpadacie każda z osobna na inną aptekarkę... :D
Lua - Sob 21 Paź, 2006

Tylko, że ja qrka wpadam zawsze na tą samą. To się nazywa pech :!: Kucuś to się umówimy kiedyś i jak coś to jedna będzie trzymać a druga bić :D ;)
emh - Sob 21 Paź, 2006

Ale u mnie - w Pabianicach - z Euroapteką nie mam żadnych problemów!!! To tam właśnie wykupiłam recepty. I to w niej pani stwierdziła, że oni sobie poradzą a ja mam się nie martwić.
Z nadinterpretacją przepisów spotkałam się w aptece zrzeszonej w nie wiem czym pod nazwą "Przyjazna Diabetykom"... He, he...

Kucka - Sob 21 Paź, 2006

No to Lua jesteśmy umówione :)
Karmelek - Pon 23 Paź, 2006

Cytat:
Ja chodzę na Kazimierza, bo tam mam najbliżej i niemalże za każdym razem paniusi się coś niepodoba, a to jedno zero mniejsze na recepcie, a to coś tam i coś tam. Czasami nie mają tyle pasków na ile mam receptę (ok. 500 szt).

Hmm, ja też tam najczęściej paseczki kupuję i nigdy nikt nie miał żadnych zastrzeżeń do moich recept, ale ja (jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności ;) ) zawsze trafiam na pana aptekarza :D ...

Lua - Wto 24 Paź, 2006

To Karmelku musisz tam zaglądać w weekend, bo jak mój mąż idzie w sobotę to właśnie jest dwóch panów. Ale już ze 2 razy się zdarzyło, że nie mieli tylu pasków. A z tą Panciunią to wygląda na to, że mnie ewidentnie nie lubi i zawsze szuka dziury w całym. No więc następnym razem pójdę z Kucką i ..... :lol:
Kucka - Wto 24 Paź, 2006

Cicho Lua bo sie wyda i nas zamkną :D :D :D
KRUPCZATKA - Sro 25 Paź, 2006

Kucka napisał/a:
Cicho Lua bo sie wyda i nas zamkną :D :D :D

Jak w aptece,to nie problem,bo sprawdzicie czy dobre zaopatrzenie w niej mają! :P

Kucka - Pon 30 Paź, 2006

Lua, jutro postaram sie wpaść do nasze ulubionej apteki i sprawdze jak sanepid co sie tak działo/dzieje pod naszą nieobecnosc :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 2:49 pm ]
Byłam :D Wszystko w porządku :) troche zaspany pan farmaceuta był ale akurat mnie obsługiwała jakas pani :D zapłaciłam cale 6 gr za 4 accu cheki i 2 sensor electrodes :D Niestety będą musieli troche popłynąc z kosztami bo koleżanka jak wychodziła to złapała sie poręczy która została jej w rece :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ja nei wiem jak ona to zrobiła ale potem na nowo włożyła tą poręcz w dziurke ale znowu wypadło tylko ze jush uciekłysmy z tej apteki z mega smiechem :D tzn ona uciekała ja wychodziłam normalnie :lol: :lol: wiecej mnie tam nie obsłużą :D

Lua - Sro 01 Lis, 2006

No to ładnie........ rozrabiary jedne..... :D :D :D ;)
kicia - Sro 01 Lis, 2006

Ja od czasu do czasu napotykam na problemy z recpetami
Paski, insulinę zawsze kupuje w aptece na Ul: Mickiewicza (Katowice) i prawie zawsze obsługuje mnie przemiła Pani. Raz mi się zdarzyło że obsługiwała mnie inna i ta stworzyła problem, pieczątka lekarza była przybita 1 cm wyżej niz powinna i ona mi leków nie wyda bo ta recepta jest nieważna. Wściekłam się, nie będę przecież pilnować lekarza czy dobre leki wypisał, czy dwakowanie się zgadza, czy ilośc sztuk w opakowaniu jest oznaczona i czy dobrze się podpisał! Ale w innej aptece poszli jeszcze dalej, z tą samą receptą zostałam okrzyknięta oszustką, że niby sama sobie tą pieczątkę pzrybiłam... :evil:

Kucka - Sro 01 Lis, 2006

Łooo kicia :D Ja sie dziwie ze nie wyszłas z siebie i nie stanełaś obok :D :D :D
kicia - Sro 01 Lis, 2006

Kucka napisał/a:
Ja sie dziwie ze nie wyszłas z siebie i nie stanełaś obok :D :D :D

właśnie stanęłam, dobrze że na zakupach byłam sama bo w pzreciwnym wpadku osoba towarzysząca nasłuchałaby się tzw. "łaciny" :twisted: a rzadko mi się zdaża jej używać

boo - Sob 04 Lis, 2006

O rany kicia, ale numer... w której aptece zrobili z ciebie oszustkę?? Będę ją omijała szerokim łukiem :roll:
kicia - Pią 10 Lis, 2006

boo napisał/a:
Będę ją omijała szerokim łukiem :roll:

w empiku............
a na ul: Mickiewicza skończyła się promocja na paski po 1 groszu sie skończyła :evil: znów kosztują 3,21
a jak to jest w innych aptekach?? 1 grosz nadal króluje?

Kucka - Sob 11 Lis, 2006

A ja przewijając sie wczoraj po Dworcu Głównym zauważyłam ze w aptece (tylko nie pamietam nazwy) jest program omocy cukrzyką czy jakoś tak i paski do wszystkich glukometrów oraz insuliny sa po 1gr :D :D :D :D :D :D :D
Lua - Sob 11 Lis, 2006

O Kurczę, a jak jak dzwoniłam do tej Apteki (ale to z rok temu) to mieli wszystko droższe niż w pozostałych, tylko paski do Accu-Checca były po 1gr. W pozytywnym kierunku idzie ta apteka.
boo - Sob 11 Lis, 2006

Kicia na Stawowej paski wciąż są po 1 gr. - przynajmniej we wtorek jeszcze były ;)
Mia - Pią 17 Lis, 2006

W aptece na dworcu we Wrocku Humalog mają po 24,30.
Kucka - Sob 18 Lis, 2006

Dobrze wiedzieć :x
kicia - Sob 18 Lis, 2006

boo napisał/a:
Kicia na Stawowej paski wciąż są po 1 gr. - przynajmniej we wtorek jeszcze były ;)

Ja zapłaciłam 12,60 :!: :!: :!: :!: :evil:
Chyba że mnie farmaceutka zrobiła w balona, pierwszy raz ja tam widziałam :x
Na jakiś czas zrezygnuję z usług tej apteki, nie będę przepłacać

Kucka - Sob 18 Lis, 2006

No to sie Kicia zrobiłaś na szaro... :evil:
Bigbiker - Sob 18 Lis, 2006

Nie zrobiła , limit na paski to 6.40zł za opakowanie . Apteki często zmniejszają wpłatę pacjenta do 3,20 albo niżej jak np.0.01zł . Ale jesli apteka nie chce dopłacać do pasków to wraca do górnego limitu 6,40zł za opakowanie . Często apteka na tych 0,01zł opoakowaniach dostaje "zadyszki" i promocje się kończą .
biker - Sob 18 Lis, 2006

Bigbiker napisał/a:
Nie zrobiła , limit na paski to 6.40zł za opakowanie . Apteki często zmniejszają wpłatę pacjenta do 3,20 albo niżej jak np.0.01zł . Ale jesli apteka nie chce dopłacać do pasków to wraca do górnego limitu 6,40zł za opakowanie . Często apteka na tych 0,01zł opoakowaniach dostaje "zadyszki" i promocje się kończą .
To zależy od ceny pasków W HURTOWNI! Limit to tylko i wyłącznie maksymalna cena detaliczna, uwzględniająca zysk apteki i hurtowni przy ustalonej z producentem maksymalnej cenie sprzedaży danego specyfiku!
Kucka - Sob 18 Lis, 2006

Zrobiła sie na szaro ponieważ myślała ze paski są tam po 1gr a zapłaciła 12,60 :) ja nie mowie teraz o tych wszystkich prawach i przepisach tylko ogolnie :)
Bigbiker - Sob 18 Lis, 2006

Nie zależy od ceny w hurtowni a od apteki bo nie słyszałem o hurtowni sprzedającej paski powyżej limitu :lol: . Limit na paski np Accu to jak pamiętam coś ok 54 z groszami . Jeśli ustalisz cene detaliczną wyższą niż limit nie otrzymasz refundacji a tym samym pacjent będzie musiał zapłacić 100% a jeżeli sprzedasz na ryczałt to jesteś w plecy jakieś 50zł bo rząd nie zwraca za leki refundowane sprzedawane powyzej ustalonego limitu . Jeśli ustalisz mniejszą lub równą limitowi ( a tak zazwyczaj się robi żeby jak najwięcej zarobić ) to ok , rząd zrefunduje zakup . W Książce refunacyjnej na obecny okres rozliczeniowy pacjent płaci 6,40zł za opakowanie , ani 3,20 ani 0,01zł . 3,20 i 0,01 to wyłacznie zrezygnowanie z dodatkowej działki przez apteke . Jeśli np limit to 54,76zł i sprzedajesz je po 6,40 czyli "książkowo" to rząd zwróci Ci pod koniec miesiąca 54,76-6,40 = 48,36zł za opakowanie , jeśli sprzedasz za 0,01gr to zwrócą Ci to samo ale wtedy tracisz 6,19zł na limicie . Także jak sam widzisz to leży w gestii apteki czy idzie na max.zarobek zgodnie z przepisami refundacyjnymi czy robi ukłon w stronę pacjenta :) .
biker - Pon 20 Lis, 2006

Ale mieszasz... ciekawe czy ktoś zrozumiał te wyliczenia... :?
Jeśli apteka sprzedaje za cenę niższą niż ustawowy limit, to mniej na tym zyskuje, albo może nawet stracić - jeśli da kupującemu rabat większy niż wynosi jej teoretyczny, maksymalny zarobek.
Ale!
Ale jeśli hurtownia sprzeda aptece taniej niż po maksymalnej cenie hurtowej, to choć sama zarobi na tym mniej, to apteka będzie miała większe pole manewru jeśli chodzi o ustalenie niższej niż maksymalna ceny towaru.
Takie rabaty udzielane aptekom przez hurtownie to standard i są uzależnione głównie od obrotów danej apteki z tą hurtownią.

Inna sprawa, że ja już dawno temu pisałem, że sprzedawanie przez apteki specyfików refundowanych po cenie niższej niż opłata ryczałtowa jest trochę naciąganiem prawa. Zgodnie z nim preparaty z "listy ryczałtowej" powinny być sprzedawane za ryczałt + nadwyżkę ceny preparatu ponad limit dla danej grupy preparatów (ustalany na podstawie ceny najtańszego preparatu z danej grupy).
Ustawodawca chciał w ten sposób zlikwidować powszechne kupowanie leków "na zapas" przez pacjentów lubiących gromadzić takie zapasy, przede wszystkim osoby starsze cierpiące na coś, co ja nazywam "syndromem głodu". Dostając coś za darmo najczęściej się tego zupełnie nie szanuje. Stąd opłata ryczałtowa, początkowo 2,50 zł za opakowanie, a obecnie 3,20.
Inna sprawa że nas takie niepotrzebne gromadzenie pasków zupełnie nie dotyczy, czy jakiś cukierek wyrzucił kiedyś przeterminowane paski, kupione w zbyt dużej ilości i nie zużyte na czas? Nie wierzę... Ale opracowany system nie zajmuje się takimi "drobiazgami", te 3,20 za opakowanie to tylko nasz problem... :|

Bigbiker - Sro 22 Lis, 2006

Nie mieszam , tylko piszę jak jest . Zajmuje się tym zawodowo i wiem jak to wygląda . Dodatkowo mam znajomych w "sieciówkach" i wiem jaka jest ich polityka "za grosz" i co chca tym osiągnąć ............ :evil:
Kucka - Sob 25 Lis, 2006

Właśnie przed chwilą wróciłam z apteki Prima na Podwalu (obok klubu Łykend) gdzie zakupiłam paseczki do Accu Cheka po 1 gr :) Mój Tomarz wynalazł tą apteke więc daje cynka na forum :D Oprocz Accu chekow jeszcze po 1 gr są Sensor Electrodes (chyba dobrze napisałam ? :P ) wiec polecam i ta apteke :D
Lua - Czw 28 Gru, 2006

Kto z wrocławiaków wie gdzie poza Euroapteką mają paski do Smart Scana po 1gr?? Proszę się podzielić wiedzą tajemną. :D
Mia - Sob 30 Gru, 2006

Lua, wiem z pewnego źródła, że w aptece na Dworcu Gł. są po 1 gr :)
Lua - Nie 31 Gru, 2006

Na Dworcu Gł. PKP? A tam jest tylko jedna?

[ Dodano: Nie Gru 31, 2006 4:25 pm ]
Dzięki, po Nowym Roku będę musiała się tam przebiec. ;)

Mia - Wto 02 Sty, 2007

Nie wiem, czy są tam jeszcze jakieś, ale chyba nie... g:> Ja w każdym bądź razie mówię o tej, która znajduje się po przeciwnej stronie wejścia na perony niż kasy (na tej samej ścianie).
Duchhhh - Pon 05 Lut, 2007

MAŁA ZMIANA :) :) :)
Witam. W Tarnowie "APTEKA MAX" ul. Bernardyńska 1 (na wprost Wielkich Schodów) tel.(014) 628 41 30 czynna: pn -pt - 8.00 - 20.00, sobota - 9.00 - 17.00
W każdy wtorek w godz. 8.00 - 12.00 prowadzona jest akcja "Ceny Hurtowe" (akcja dotyczy leków wydawanych na recepte, akcja trwa do odwołania)

Poza Akcją obowiazuja ceny jak niżej

A tutaj ceny insulin i innych dla słodziaków:

Novorapid - 31.20 PLN
Insulatard - 7.50 PLN
Humuliny (wszystkie) - 3.20 PLN
Gensuliny (wszystkie) - 0.01 PLN
Humaject - 3.20 PLN
Humalogi - 21.00 PLN *** w dni promocji 16.60 PLN
Actrapid - 7.50 PLN
Mixtard - 7.50 PLN
Humalog - 21.00 PLN
Novomix - 31.20 PLN

Wszystkie paski i inne testy pomiarowe (ref) 0.01 PLN
Wszystkie INSULINY nie objęte TZW. ryczałtem czyli cena 7.50 PLN i w górę w dniu promocji jeszcze TANIEJ i tak Insuliny w cenie 7.50 PLN w promocji kosztują 3.60 PLN

(Aktualizacja)

Pozdrawiam Staszek

Oleńka - Sro 07 Lut, 2007

Apteka w Warszawie na ul. Św. Wincentego 54 (1 przystanek autobusowy przed cmentarzem) paski do accu-chek active daje za darmo, a cena np. novorapidu to niecałe 20 zł, podobno inne insuliny też są tam bardzo tanie
namiary: czynne od 8-22 7 dni w tygodniu, tel. 022 6783575, 0226783011 :)

[ Dodano: Sro Lut 07, 2007 3:06 am ]
Donka napisał/a:
Wydaje mi się, że we wszystkich EUROAPTEKACH w W-wie można kupic paski za jeden grosz! :D Na Szczęśliwickiej 36, czy na KEN 83 nie ma żadnego problemu i panie mgr. miłe!

Paski pewnie tak, ale insuliny mają koszmarnie drogie, ja kupiłam raz na KEN i zaplaciłam ponad 60 zł za opakowanie, a na Wincentego niecałe 20 zł za to samo
Ile oni zarabiają na nas :!: :!:

Donka - Sro 07 Lut, 2007

Oleńka napisał/a:
Paski pewnie tak, ale insuliny mają koszmarnie drogie, ja kupiłam raz na KEN i zaplaciłam ponad 60 zł za opakowanie, a na Wincentego niecałe 20 zł za to samo

Dlatego ja insulinę kupuję na wolskiej. Za humalog ok.20 zl.

Mia - Pią 09 Lut, 2007

Uwaga dla wszystkich, zaopatrujących się w aptece na Dworcu Gł. we Wrocławiu. W tej chwili, aby kupić paski po 1gr, trzeba zrobić zakupy za co najmniej 10zł
Kucka - Pią 09 Lut, 2007

Tesh se wymyslili :P :P :P A ja sie dzisiaj wqrzylam :D Pare dni temu bylam u lekarza pierwszego kontaktu na wizycie i odrazu poprosilam o recepte na paski a ze lekarka nowa i dopiero mnie poznala, cala karte zdrowia przeczytała to wiedzialam ze cos bedzie nie tak :D No i wypisala mi ladnie recepte na 4 op ale w dawkowanku napisala "wiadomo" i jush mnie to zdziwiło :D No i dzisiaj w EuroAptece na Kazimierza pani czytała ta recepte ze 3 minuty (przysięgam :!: ) po czym powiedziała ze jak na recepcie pisze "wiadomo" to moze wydac tylko 2 opakowanie :/ po czym ja :shock: oczywiscie mrukenlam se pod nosem "Wiedzialam ze tak bedzie" i wzielam 2 op :D
Oleńka - Pią 09 Lut, 2007

A ja dzis na Wincentego wymieniłam receptę za paski do accu-chek active nie płacąc nawet 1 grosza,

a humalog kosztuje 23zł groszami, novorapid prawie 20 zł

Becia - Pią 09 Lut, 2007

Może ktoś z Wrocławia wie gdzie można dostać tanio Novo Rapid, bo paski mam u siebie też po 1gr. :grin:
Ela - Sob 10 Lut, 2007

Becia przyjeżdżaj do mnie unas jest po 1gr.
emh - Pią 16 Lut, 2007

A ja właśnie na świeżo po wiszeniu na telefonie.
Humulin N u mnie w mieście rozrzut od 17,02 poprzez 9,90; 8,90; aż do 0,01 zł!!! :)
Humalog od urzędowego 39,90 poprzez 29,70: 21,99, aż do 19,95.
Paski: 3,20 albo 0,01zł.

Prym wiedzie apteka "Vita - Lek". Zdaje się, że są zrzeszeni w jakiejś sieci, ale nie pamiętam. Dziś sprawdzę i dam znać. :) PA!

agusia1977 - Pią 09 Mar, 2007

mój michał jest na novo rapidzie u mnie kosztuje 15 zł
a słyszałam że w białogardzie jest za grosz
a paski mam też za 1 grosz

emkaa - Sob 10 Mar, 2007

Moje dzisiejsze zakupy:
1 opakowanie pasków do accu cheka,
8 opakowań pasków do smarta,
1 op.insulatard
1glukaGen,
5 igieł 0.8-razem 0.00zł :D :D
do tego 7 szt igiełek 0.25x0.6=7,06zł :?
APTEKA "PIASTOWSKA" ul DRZYMAŁY 3A KOSZALIN
novorapidu nie brałam tym razem a zapomniałam zapytać :oops:

agusia1977 - Nie 11 Mar, 2007

na drzymały pytałam kiedyś było 26 zł niewiem jak teraz
emkaa - Pon 12 Mar, 2007

Bywało że za novorapid płaciłam ok 60 zł (chyba ze 2 lata temu) ,no ale ja stosuję actrapid a novo tylko do korekty,więc kupuję najwyżej 2 opakowania w roku. :grin: Wy macie w pompach novo,więc to oczywiste że was interesuje właśnie ta insulina :D
boo - Sro 14 Mar, 2007

A w Katowicach koniec z paskami po 1gr.... aktualna cena 3.20 za opakowanie. W aptece powiedzieli mi, że nigdzie nie dostanę już po groszu - sprawdzałam w 3 aptekach, wszędzie to samo :/
boo - Sro 14 Mar, 2007

Może ktoś z okolic ma lepsze info?
Becia - Sro 14 Mar, 2007

Ja nie z okolicy ale u nas dalej paski po 1gr
Kucka - Sro 14 Mar, 2007

ooooo zawiało grozą... :( A ja sie wybieram po recepte.. Boże miej w swojej opiece EuroApteke :D :D :D
grazyna - Sro 14 Mar, 2007

Ja też sie wybieram, dam znac w piatek jakie ceny.
Oleńka - Czw 15 Mar, 2007

dopiero co brałam paski, za darmo na Św. Wincentego i na Wolskiej za 1 gr nadal
grazyna - Pią 16 Mar, 2007

Rzeczywiście nasze dzisiejsze zakupy na Wolskiej:
Paski do Accu-Cheka nadal za 1 gr :grin:
Paski Keto-Diastix 3,20
Novorapid 19,99

Becia - Pią 16 Mar, 2007

Grażynko macie tani Novo Rapid, u nas najtańszy po 27zł a paski też w tej samej cenie.
Muszę przyjechać do Was po insulinę :P :D

grazyna - Nie 18 Mar, 2007

Zapraszam serdecznie :D
Becia - Nie 18 Mar, 2007

Żeby to było bliżej to czemu nie. :D
Kucka - Nie 18 Mar, 2007

EuroApteka na Nowym Dworze - Paseczki dalej po 1 gr :D
Asia - Pią 20 Kwi, 2007

A u nas paski za darmo i jeszcze prezenty dostajemy. Apteka na Al. Pokoju w Krakowie.
betina_t - Pią 20 Kwi, 2007

Asia napisał/a:
A u nas paski za darmo i jeszcze prezenty dostajemy. Apteka na Al. Pokoju w Krakowie.

a o której aptece mówisz? bo musze paski kupić? podobno gdzieś w borku fałęckim jest apteka gdzie novo rapid 3 zł kosztuje, nasza doktor mówiła ! ale zapomniałam ulicę :(

Becia - Pią 20 Kwi, 2007

betina_t napisał/a:
podobno gdzieś w borku fałęckim jest apteka gdzie novo rapid 3 zł kosztuje

Czy to możliwe?
Sprawdź, chodź i tak bym nie pojechała do Krakowa ale bym powiedziała w mojej aptece.
Ciekawa jestem na jakiej zasadzie mogą mieć taką promocje, a może firma?

betina_t - Wto 24 Kwi, 2007

Potwierdzam, że w Krakowie na ul. Niemcewicza7 w aptece w przychodni jest insulina novo rapid po 3,20 zł. Paski są po 1gr, tylko że nie mieli dziś dużej ilości do optium Xido i sprawdziłam datę ważności jest tylko do 31.07.2007r więc uwaga. Maja sprowadzić i poprosić o paski z dłuższą datą ważności.
Iza - Wto 24 Kwi, 2007

betina_t napisał/a:
Paski są po 1gr, tylko że nie mieli dziś dużej ilości do optium Xido i sprawdziłam datę ważności jest tylko do 31.07.2007r więc uwaga.

No własnie,ja u nas też dostałam gratis paski do Xido dokładnie z taką sama datą ważności-31.07.2007r.

Kucka - Czw 26 Kwi, 2007

A ja sie dzisiaj nalatałam z receptami :D Na jednej mialam Humuline N, paski i 2 op glukagonu a na drugiej leki na alergie :) Zawitałam do EuroApteki na Nowym Dworzy po czym pani powiedziała mi że z pierwszej recepty nie sprzeda mi Glukagonu bo niema (choć chwile wczesniej przyniosła z zaplecza 2 szt ) i ze moze zrealizowac reszte czyli Nke i paski ale recepte zabierze i glukagonu nie bede miec wiec podziekowałam. Z drugiej recepty tez nie miala jednego leku i to samo powiedziala co do pierwszej recepty :/ No to zabrałam recepty i wyszłam :D Zwiedziłam kilka aptek na nowym dworze i chcialam tylko te alergicnze leki kupic ale nigdzie nie mieli tego jednego leku :( Aż w końcu dotarłam do apteki Wojrowickiej i pani była zdziwiona że nigdzie nie mieli tego leku przeciw alergi i powiedziała ze na jutro sprowadzi mi insuliny paski i glukagon :D Troche mnie pani zdziwiła bo zapytała sie mnie czy to dla mnie te insuliny paski i glukagon a ja mowie ze tak a on że bardzo rzadko sie zdaża zeby taka młoda osoba była na insulinie :shock: Zszokowała mnie ale ogolnie bardzo przyjemna kobieta :D
Monika - Czw 26 Kwi, 2007

Kucka z ciekawosci ... co dostałas na alergie?
Kucka napisał/a:
Troche mnie pani zdziwiła bo zapytała sie mnie czy to dla mnie te insuliny paski i glukagon a ja mowie ze tak a on że bardzo rzadko sie zdaża zeby taka młoda osoba była na insulinie :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
Kucka - Czw 26 Kwi, 2007

Claritine 1tab rano i Cromohexal do noska 4razy dziennie po 2 aplikacje :) I Homeovox ale to na chrypke bo takową mam :D
Mia - Czw 26 Kwi, 2007

Monika napisał/a:
Kucka napisał/a:
Troche mnie pani zdziwiła bo zapytała sie mnie czy to dla mnie te insuliny paski i glukagon a ja mowie ze tak a on że bardzo rzadko sie zdaża zeby taka młoda osoba była na insulinie :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:

Ja w tej aptece często kupowałam insulinę dla Mateusza - pani nigdy się nie dziwiła. Myślę, że może raczej myślała o T2... :wink:

Kucka - Czw 26 Kwi, 2007

No raczej napewno bo ja jej powiedziałam ze ja mam T1 i chyba znowu sie zdziwiła :D
Asia - Czw 26 Kwi, 2007

betina_t napisał/a:
Potwierdzam, że w Krakowie na ul. Niemcewicza7 w aptece w przychodni jest insulina novo rapid po 3,20 zł.

Dzieki za informację. 7 maja mamy wizytę, więc na pewno skorzystamy, bo została nam jedna fiolka insuliny... :grin:

Apteka na Al. Pokoju jest jadąc od ronda Grzegórzeckiego po lewej stronie, na wysokości drugiego przystanku tramwajowego, w pawilonie.

Becia - Czw 26 Kwi, 2007

A może ktoś wie czy we Wrocławiu można tak tanio kupić Novo Rapid?
Kucka - Sob 28 Kwi, 2007

A ja jestem bardzo miło zaskoczona :D Kupowałam dzisiaj w Aptece Wojrowickiej Humuline N za którą zapłaciłam 6,71 zł :) Za 2 glukagony 6,40 zl no i paseczki po 1gr :D
kicia - Wto 01 Maj, 2007

A w Katowicach na Mickiewicza się dowiedziałam że pasków po 1 groszu juz nie będzie. "To praktyka zakazana, prosze Pani".

boo, kupujesz nadal paski po groszu? Jak tak, podpowiedz prosze gdzie ;)

Arleta - Wto 01 Maj, 2007

Ja ostatnio kupowałam paski po groszu w aptece na Stawowej.
boo - Wto 01 Maj, 2007

Kiciu w lutym mimo biegania po kilku aptekach nigdzie nie dostałam pasków po 1 gr. Mało tego, wszędzie słyszałam, że to już koniec z takimi paskami i że nigdzie po groszu już nie dostanę... Jakież było moje zaskoczenie, gdy w kwietniu te paski pojawiły się na Stawowej, w MPiK-u i na Korfantego. Jadąc na wizytę do Ligoty pytałam w tych aptekach i szanowne panie magister mówiły, że paski są... że mają zapas. Wracając z Ligoty "szczena mi opadła", bo w tych aptekach gdzie niby mieli zapas, pasków już nie było. Załapałam się na ostatnie opakowania jakie mieli. Może w maju jeszcze będą... mam nadzieję... :583:
kicia - Sro 02 Maj, 2007

Boo, no właśnie, jak pytasz to paski niby są, ale jak przyjdziesz z receptą to nagle się skończyły i juz nie będzie... chyba pozostaje tylko szukać i szukać :?
boo - Sro 02 Maj, 2007

Żeby tylko to szukanie dało efekty ;)
kicia - Czw 03 Maj, 2007

właśnie ;) ja niedługo zacznę biegać po aptekach bo mi się mój zapas kończy i wypadałoby odwiedzić lekarza
JAjola - Czw 03 Maj, 2007

Paski po 1 gr kupiłam w aptece w Kauflandzie i to bez problemu i dostałam "bransoletkę"
:D :D :D

kicia - Czw 03 Maj, 2007

w takim razie odwiedzę i Kaufland :wink:
Monika - Czw 03 Maj, 2007

Kiciu a gdzie w naszych okolicach jest Kaufland? bo jakos sie nie orientuje

Co do pasków po 1 gr. to niedawno kupowałam w Zabrzu w Euro aptece ... w centrum handlowym "Platan" :D

Accu cheków mieli sporo, ale niestety wtedy nie mieli na stanie ani One Toche Horizon, ani Xidków :?

kicia - Czw 03 Maj, 2007

Monika, Kaufland jest w Gliwicach z tego co pamiętam ;) I niedaleko mnie, w Mysłowicach. Aha, i w Cieszynie jest.
Jak się przeprowadzę, pozwiedzam dokładniej Gliwice i dam Ci znać.

Monika - Czw 03 Maj, 2007

w Gliwicach? :shock:
A moze to Carefure ? :D
Szczerze to już jakoś mało bywam w gliwicach ... i jakos nie nadarzam za tym co sie tam dzieje :wink:
kicia napisał/a:
Jak się przeprowadzę, pozwiedzam dokładniej Gliwice i dam Ci znać

i koniecznie musimy gdzies na jakies piwko czy cole skoczyc :D

kicia - Czw 03 Maj, 2007

Monika napisał/a:
w Gliwicach? :shock:

tak mi się wydaje, że to Kaufland był, choć głowy nie dam, szybko jechałam :P
Monika napisał/a:
i koniecznie musimy gdzies na jakies piwko czy cole skoczyc :D

i piwko i cola i herbatka może być ;) bardzo chętnie :!:

boo - Czw 03 Maj, 2007

Kaufland jest w Dąbrowie Górniczej... ale chyba wam nie po drodze :P
kicia - Pią 04 Maj, 2007

boo napisał/a:
ale chyba wam nie po drodze :P

no dokładnie ;)

Monika - Pią 04 Maj, 2007

kicia napisał/a:
boo napisał/a:
ale chyba wam nie po drodze :P

no dokładnie ;)
moze troszeczke ;)
kicia - Sob 05 Maj, 2007

Monika napisał/a:
moze troszeczke ;)

choć pewnie się da przemknąć stamtąd do Gliwic ;)

Kucka - Nie 06 Maj, 2007

Może sie nie znam ale wydaje mi sie że Kaufland jest też w Będzinie (chyba że to już Dąbrowa Górnicza :D ) ale nie pamietam czy tam była apteka :D
betina_t - Pon 07 Maj, 2007

Asia napisał/a:
Apteka na Al. Pokoju jest jadąc od ronda Grzegórzeckiego po lewej stronie, na wysokości drugiego przystanku tramwajowego, w pawilonie.

Dziękuję, wpadne tam kiedyś jak będę potrzebować pasków bo mam blisko :)

kicia - Nie 13 Maj, 2007

boo, w aptece na Mickiewicza paski nadal są "w promocji" ;)
kruszynka - Nie 13 Maj, 2007

W Poznaniu jest Kaufland Ale nie ma w nim apteki,ale paski po 1gr sa w Euroaptekach
boo - Wto 15 Maj, 2007

kiciu wizytę mamy dopiero 12 czerwca, może ta promocja sie utrzyma :D a czy to nie na Mickiewicza twierdzili, że paski po groszu to praktyka zakazana? :D :P
Becia - Wto 15 Maj, 2007

U nas od początku roku cały czas można paski kupić po 1gr, a może tak już zostanie?
kruszynka - Wto 15 Maj, 2007

W euroaptekach promocja jest do 31 maja,pytalam
Kucka - Wto 15 Maj, 2007

Taaaaa...? We wszystkich ? :shock: Ja ide 17 na wizyte to chyba sie zaopatrze :D :D :D
kruszynka - Sro 16 Maj, 2007

Pytalam w najblizszej sobie,ale mysle ze we wszystkich :D
grazyna - Pią 25 Maj, 2007

Dziś kupowałam paski po 1 gr :D

[ Dodano: Pią Maj 25, 2007 7:55 pm ]
Novorapid 19,99

Becia - Pią 25 Maj, 2007

grazyna,
Oj! Novo Rapid kupiłaś w super cenie.

kicia - Sob 26 Maj, 2007

boo napisał/a:
a czy to nie na Mickiewicza twierdzili, że paski po groszu to praktyka zakazana? :D :P

na Mickiewicza i w Empiku...
dość szybko zapomnieli że "łamią prawo" :twisted:

boo - Wto 29 Maj, 2007

W Katowicach na dworcu w aptece też łamią prawo i mają paski są po groszu ;)
emh - Sro 30 Maj, 2007

Jak to "łamią prawo"?? Przecież już sąd orzekł, że nie narusza to zasad zdrowej konkurencji!!! Było o tym w tv, w necie i w gazetach...
boo - Sro 30 Maj, 2007

Oj Ewciu to "łamią prawo" było trochę z przymróżeniem oka ;) padło tu też stwierdzenie, że paski po groszu to praktyka zakazana heh ;)
emh - Czw 31 Maj, 2007

Nie, no... spoko!!! Bałam się, że Wy albo ja coś przeoczyliśmy... Bo, niesstety, ale co trochę wchodzą nowe zarządzenia, rozporządzenia.. i w ogóle: prawo mamy strasznie niestabilne.
Pamiętam jak uczyłam się administracji państwowej. Kodeks cywilny po dwóch latach praktyczne można było już wyrzucić...

observer - Pon 25 Cze, 2007
Temat postu: Paski i insuliny po 1gr
Witam wszystkich,
Odnośnie nowego prawa farmaceutycznego, sprzedaż leków i pasków za 1 gr nie jest zabroniona. Zabroniona jest natomiast reklama w jakiejkolwiek formie produktów znajdujących się na liście refundacyjnej (w tym wlasnie insuliny i paski).
W praktyce w sieci Dr.Max różnica polega na tym, że ceny utrzymano wciąż są takie same, natomiast nie mogą pojawić się na żadnej ulotce.

Pozdrawiam!
PS. mamy nowy adres www.drmax.pl - na razie jest tam lista adresowa wszystkich naszych aptek. Opaski wciąż są dostępne w każdej naszej aptece.

kruszynka - Pon 25 Cze, 2007

Ja spotykam paski po groszu takze w innych aptekach
QuentiniX - Pią 25 Sty, 2008

We Wrocku jeszcze EURO APTEKI handlują paskami po groszu :twisted:
Bigbiker - Pią 25 Sty, 2008

ale są ...... bezduszne :587: i żadna apteka nie ma takiego pigularza od cukrzycy jak ja :)
Kucka - Pią 25 Sty, 2008

No włacha !! :D :D :D U Bigbikera jest suuuuperowo :D
QuentiniX - Sob 26 Sty, 2008

Potwierdzam :grin: :grin: :grin:
Wczoraj miałem okazję poznać Pana Bigbikera gdy sprzedawał mi paski do AccuCheck'a :) :) :) Szkoda, że nie skusiłem się na pomiar ciśnienia tętniczego :) :) :) , ale ukochana już na mnie czekała :D :D :D

Kucka - Sob 26 Sty, 2008

No a trzebabyło :P Ja niedługo sie wybiore chyba po czekoladke albo cuś :P
Bigbiker - Sob 26 Sty, 2008

A kojaże kolege :) Cholesterol też można u nas zmienić i cukier hahaha :) Jak masz jakieś pytania to wpadnij . W rogu jest stanowisko opieki farm. usiądziemy i pogadamy o chorobie , jestem do dyspozycji !

A przy okazji kurde ludzie , mówcie że jesteście z forum . Nie wstydźcie się :D

Kucka : dawaj , mam kilka słodkich nowości :) m.in. Ciasteczka z wiśniami , pomarańczami

anitapa - Sob 26 Sty, 2008

a ja mam paski optium Xido za darmo.......

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 8:16 pm ]
a dlaczego nie ma tych ciasteczek w ofercie internetowej? chcę zamówić dla Kai te ciasteczka z wiśniami jak to zrobic?

Bigbiker - Sob 26 Sty, 2008

a za grosz to nie za darmo ? ;)

Ciasteczka będą , spokojnie , to nowość , dostałem je jak wychodziłem w piątek z pracy . W poniedziałek przyjme je na stan i wieczorem w domu postaram się je wprowadzić do internetu . Chociaż może nie dam rady bo żona w pon broni doktoratu i pewnie będzie impreza ;) i sprawa przesunie się na wtorek .

PS.Anitapa - widziałem , że złożyłaś zamówienie , chcesz poczekać aż wprowadze te ciastka z nowości i w razie czego sobie coś dobrać ? Jak nie to w pon wysyłam , jak tak to lepiej poczekać bo szkoda 2 razy za wysyłkę płacić . Może chcesz jakieś próbki z kosmetyków dla siebie i rodziny ?? Jak tam to napisz mi na PW co byś chciała to nasza iwonka Ci dobierze a ona jest najlepsza w mieście - naprawde !

QuentiniX - Nie 27 Sty, 2008

Bigbiker, następnym razem masz jak w banku, że się przypomnę :) :) :)
anitapa - Wto 29 Sty, 2008

Kaja nie moze doczekać sie paczuszki.... przez ten zastój internetowy nie miałam mozliwości przeczytania wiadomości od ciebie Bigbiker......ale dziękuję
Kucka - Nie 20 Lip, 2008

Mam pytanie, głównie do ludzi ze śląska ;) Poznałam na nk dziewczyne która kupuje opakowanie pasków po 12 zł - co mnie mega zszokowało :shock: :shock: :shock: I ona mówi że nie spotkała sie jeszcze z takimi aptekami gdzie by były paski po groszu :shock: Dziewczyna mieszka w Chorzowie ;) Może macie adresy albo nazwy aptek na śląsku gdzie są paski po 1gr ;) No bo przecież kupować po 12 zł...... ja bym sie chyba pocieła :P
QuentiniX - Nie 20 Lip, 2008

O matko... nie wierzę, żeby w Chorzowie nie było aptek gdzie paski kupuje się po normalnej cenie (1 grosz). Obłęd :shock: :shock: :shock:
matimartyna - Nie 20 Lip, 2008

Kucka wszystkie apteki Centrum Diabetyka mają paski po groszu. Jak znajdę ich wykaz to podam adresy.

W Chorzowie nie ma tych aptek. Adresy katowickich:

Katowice, Ligocka 3a, 40-570
Katowice, al. Korfantego 2, 40-004
Katowice, Samsonowicza 17, 40-749

Z tego co wiem są jeszcze inne apteki z paskami po groszu. Postaram się je odszukać. :)

EuroApteka: Chorzów
ul. Wolności 12, tel. (32) 241 49 24

W Katowicach jest jeszcze jedna na ul. Stawowej ale nie pamiętam jak się nazywa. Wychodząc z dworca PKP idąc Stawową po prawej stronie jest ta apteka. Wejście po schodach. Nie można jej nie zauważyć. Lantusa w ub. tygodniu kupiłam za 236 zł 5 ampułek. :)

Kucka - Nie 20 Lip, 2008

Dzięki bardzo ;) Przekazałam ;)
Bigbiker - Nie 20 Lip, 2008

normalna cena to napewno nie jest grosz bartku :)
CARO - Sob 06 Gru, 2008

PODPOWIEDZCIE ! :?: http://forum.diabetica.ky.../smiles/011.gif
Gdzie w Szczecinie są tanie nsuliny Lantus /właśnie zdecydowałem się na niego/ i Novorapid .

deploytbb - Pon 05 Sty, 2009

Wszystkie apteki o nazwie "112" maja paski za jeden grosz, pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 12:08 pm ]
Barlinek, Mysliborz i sa pewnie inne miasta gdzie jest ta apteka a insulina tam kosztuje analogi oczywiscie ok 70zl za 1amp

CARO - Pon 05 Sty, 2009

Dzięki za odpowiedź .Niestety Masz rację.Trzeba szukać w dużycg miastach .
maszka - Pon 05 Sty, 2009

W Szczecinie w aptece na terenie szpitala na Uni Lubelskiej wszystkie paski sa po groszu a Novorapid ok 19zl Lantus nie wiem bo uzywamy tylko Novorapidu
monisiak - Wto 19 Maj, 2009

W Aleksandrowie Łódzkim na Piłsudskiego 2/4 wszystkie insulinki te refundowane jak humalug czy insulatard i novorapid maja po 1 gr i paski tez po 1gr metformax i siofor tez po 1 gr
agnieszka1975ka - Wto 19 Maj, 2009

Kucka napisał/a:
Mam pytanie, głównie do ludzi ze śląska ;) Poznałam na nk dziewczyne która kupuje opakowanie pasków po 12 zł - co mnie mega zszokowało :shock: :shock: :shock: I ona mówi że nie spotkała sie jeszcze z takimi aptekami gdzie by były paski po groszu :shock: Dziewczyna mieszka w Chorzowie ;) Może macie adresy albo nazwy aptek na śląsku gdzie są paski po 1gr ;) No bo przecież kupować po 12 zł...... ja bym sie chyba pocieła :P

u nas paski są za darmo do GO

mania - Pon 15 Cze, 2009

Może ktos wie gdzie w Warszawie jest tani novorapid i paseczki do Contoura po 1gr?
joanna ostrowsk - Pon 15 Cze, 2009

A może ktoś namierzył w Poznaniu za 1gr.do Contoura?
Mia - Pią 03 Lip, 2009

We Wrocławiu w aptece Dr Max paski do contoura TS są po 1gr.
Lua - Sob 04 Lip, 2009

A co się porobiło w aptece u BigBikera, że piszecie, iż wcale już tam tak tanio nie jest? To po ile są paski i insuliny?
Mamuśka - Pon 06 Lip, 2009

W pieszycach koło dzierżoniowa kupiłam paski do ACCu cheka za 1 grosz oraz aktrapid i insulatard za 1 gr. a novo rapid za 20,00( apteka przy biedronce )
aszantia - Czw 29 Paź, 2009

ARTUR napisał/a:
Na naszym osiedlu jest apeteka o nazwie "DIABETYK" ale chodzi mi o to czy ktoś nie wie gdzie w poznaniu można kupić paski za 1gr

Jesli chodzi o Gdynie to jest wiele aptek w ktorych mozna kupic paski za 1 gr czy tańsza insuline

joanna24 - Wto 10 Lis, 2009

W Rzeszowie w "Witamince" paski Accu Chek Active nadal po groszu a Novo Rapid po 21 zł
ciapson - Sro 11 Lis, 2009

Szkoda że już skończyłem wizyty u lekarza w Rzeszowie bo widzę że taniocha. U mnie płacę 2razy więcej za insulinę ;/ Paski zresztą to samo prawie 4zł ;/
Banita071 - Pon 25 Sty, 2010

czy ktoś z was ma pod ręką adresy aptek z Wawy 8) gdzie mógłbym kupić w normalnej cenie insulinę i oczywiście paski ... ? będę zobowiązany :)
viki - Czw 28 Sty, 2010

Może ktoś z Łodzi lub okolic , wie gdzie można kupić taniej Novorapid ? Nie udało mi się znaleźć tańszej niż po 28 zł .
Mamuśka - Nie 21 Lut, 2010

Gdzie we wrocławiu można taniej kupić Lantus ?
Anna1968 - Czw 25 Lut, 2010

[quote="Banita071"]czy ktoś z was ma pod ręką adresy aptek z Wawy gdzie mógłbym kupić w normalnej cenie insulinę i oczywiście paski ... ? będę zobowiązany
NovoRapid po 10zl na Karmelickiej a paski w większości aptek po 1gr

kruszynka - Nie 28 Lut, 2010

W Euroaptekach w Poznaniu paski Accu-Check sa po groszu za opakowanie.
kicia - Pią 05 Mar, 2010

Kochani, poszukuję taniej apteki w Chorzowie. Czy ktoś z Was w takiej robi zakupy, wie gdzie się taka znajduje, może polecić??
haarfa - Sob 06 Mar, 2010

hmmm niestety w chorzowie nie znam aptek ale za to w katowicach, na dworcu podobno wszystkie leki (nie tylko insulina) są bardzo tanie, zawsze przynajmniej z 20 emertytów stoi w kolejce, więc cos w tym musi być...
renata153 - Czw 03 Cze, 2010

We Wrocławiu na ul.Jedności Narodowej tanie są paski CONTOUR TS po 1 gr. Insulina na Ul.Kazimierz Wielkiego :)
Mia - Czw 03 Cze, 2010

W tej aptece - dr MAX - paski nie tylko do contoura, ale i do accu cheków i one touch select.
Anula5 - Czw 03 Cze, 2010

W Siedlcach, przy ulicy Świętojańskiej, paski do glukometru CONTUR TS są po 1 gr, tak samo insulina NovoRapid - 1 gr :))
biker - Czw 03 Cze, 2010

renata153 napisał/a:
Insulina na Ul.Kazimierz Wielkiego

:?: :?: :?:

renata153 - Sob 05 Cze, 2010

Przepraszam żle sie wyraziłam , jest tańsza insulina (NIE ZA GROSZ) w aptece na Kazimierza Wielkiego. Przepraszam za za mieszanko :roll:

[ Dodano: Sro Cze 09, 2010 7:37 pm ]
Dzisiaj byłam w aptece na ul. Jedności narodowej 64 Dr.Max we Wrocławiu wykupić recepty i dają tam opaski na rękę. Warto się wybrać :)

sd - Pon 21 Cze, 2010

Czy ktoś może wie gdzie jest tania insulina w Legnicy??? To dla mnie ważne.
matimartyna - Pon 21 Cze, 2010

sd napisał/a:
insulina w Legnicy

Chyba w Kauflandzie ,apteka w Galerii Gwarna, apteka w szpitalu woj., apteka na ul. Najświętszej Marii Panny obok "Manhattanu". Informacje otrzymałam od znajomej też chorej na cukrzycę.

Art - Sob 17 Lip, 2010
Temat postu: 1gr w Skawinie
W Skawinie koo Krakowa po 1gr ma większość aptek np. Pomarańczowa na ul. Popiełuszki13
Kucka - Czw 22 Lip, 2010

A mnie ostatnio doszły słuchy o taniej aptece na Krakowskiej 1 we Wrocławiu. Apteka nazywa się chyba 'Apteka na 5+" i znajduje w chyba w Carefourze (Przepraszam że tak piszę chyba ale byłam tam tylko raz i już nie pamietam :P ) Humalog po 5 zł za opakowanie, Humulin N po 1gr za opakowanie, paski po 1gr, Glukagon po 1gr - Za 2 op humalogu, 2 Nki, 12 opakowan paskow i glukagon moj chłopak zapłacił 10 zł z jakimiś groszami :)
EVITA - Pią 23 Lip, 2010

Kucka, ja tak nie na temat :grin: Bardzo ładna dziewczyna na tym zdjęciu :)
lena7 - Nie 08 Sie, 2010

Witam! W krakowie w aptece Vita na przeciwko szpitala Rydygiera maja wszystkie insuliny za grosz. Bardzo sie zdziwiłam bo mało w której aptece robią nam takie przywileje ale bardzo miła pani obsługująca powiedziała mi ze nie wiadomo jak długo bedzie trwała promocja bo bardzo duzo dokładaja do pacienta... :sad: Ale dopuki jest trzeba się cieszyc i korzystac :)
marcela81 - Pon 16 Sie, 2010

W Poznaniu sprawdźcie aptekę Staniewskich na ul.Wierzbięcice 25/12. Wiem, że kiedyś była taka opcja, a jak jest teraz to nie potrafię powiedzieć. Swoją drogą bardzo przyjazna ta apteka, kilka razy mogła liczyć na ich pomoc.
renata153 - Sro 08 Wrz, 2010

We Wrocławiu na ul. Komandorskiej chyba 6 ,tuż przy ulicy Piłsudzkiego jest tam apteka która sprzedaje- :D humulin R za 1 grosz, humalog po 10 zł , Lantus Solostar niestety 43 zł, i paski po 1 groszu. Jak sie dowiedziałam ceny te, mają być cały czas te same. Co do innych insulin to nie wiem jakie ceny są.
MarekZet - Wto 19 Paź, 2010

W Warszawie przy ulicy Dickensa 27 - Apteka Główna kupiłem paski do Glucocard II i insulinę Novorapid po groszu :D
iggy81 - Pią 19 Lis, 2010
Temat postu: tanie leki
proponuję znalezienie taniej apteki poprzez wyszukiwarkę branżową. jest takich kilka na rynku, dzięki nim można znaleźć naprawdę tanie apteki.
Mamuśka - Sob 20 Lis, 2010

Ja wykupuje recepty w aptece w Arkadach paski do Contura są po 1,gr. Lantus 31.00 Novo Rapid 27.00 Insulatard 9.95 Accu-Chek Multiclix Lancet 2.50
biker - Pon 17 Sty, 2011

renata153 napisał/a:
We Wrocławiu na ul. Komandorskiej chyba 6 ,tuż przy ulicy Piłsudzkiego jest tam apteka(...)

Potwierdzam dziś Humalog 9,99 a paski do Contoura i N-ka po groszu.

Jako pewne novum zauważyłem na paragonie opłatę za torebkę - 5 gorszy. Absolutnie nie zamierzam się o te 5 gr kłócić, a nawet popieram taką opłatę jako proekologiczną (zazwyczaj wszędzie proszę aby mi nie dawali tego plastiku jeśli go nie potrzebuję), ale fakt że mi tę torebkę policzyli bez pytania się czy chcę, zasługuje na krytykę.

lukaszsl - Sro 09 Mar, 2011

Actrapid, Gensulin, Humalog, Humulin, Insulatard, Mixtard, Novomix, NovoRapid za 1 gr w Aptece za Grosze w Knurowie przy ul. Witosa 2A. Więc dla mieszkańców Śląska rozwiązanie bardzo dobre.
Nikusia102 - Sro 09 Mar, 2011

jak ja widzę osobę, która ma tylko jeden post na forum i to jest reklama apteki to jakoś w to wątpię. A jak jeszcze do tego to jest apteka w Knurowie to już całkiem. :?
zielona75 - Sro 09 Mar, 2011

Nikusia102 napisał/a:
A jak jeszcze do tego to jest apteka w Knurowie to już całkiem.

Do znudzenia już ten Knurów.

anitapa - Nie 27 Mar, 2011

http://biznes.onet.pl/kon...4,1,prasa-detal
kruszynka - Nie 27 Mar, 2011

nieciekawie
zielona75 - Nie 27 Mar, 2011

Leki za grosz tylko do końca roku.
Czarek i mama - Nie 27 Mar, 2011

Mąż własnie mi powiedział,że wczoraj w wiadomościach o tym wspominali...
Żal normalnie :cry:

Mia - Pon 23 Maj, 2011

Dzisiaj weszłam do apteki Mediq we Wrocławiu w Carrefourze, zapytałam o ceny Humalogu. Okazało się, że sprzedają go po 3,20. Paski mają po 1gr.
Sprawdzałam w necie, jest jeszcze jedna apteka o tej nazwie we Wrocku na Dworcowej 33, ale czy tam są te same ceny, to trzeba sprawdzić.

pompiarka_ - Pon 23 Maj, 2011

W Płocku też jest apteka gdzie insulinę (nr, humalog) można kupić po groszu. Paski też są po 1 gr.
Misioza - Wto 24 Maj, 2011

We Wrocławiu w aptece św.Mikołaja są dostępne paski do Contur Linka po groszu i w aptece"Promyk słońca" przy ul.Swobodnej. Humalog kosztuje chyba 9,60zł.
Lua - Sro 25 Maj, 2011

Misia czy jesteś pewna, że do Contur Linka są w ogóle dostępne paski w "Promyku Słońca" i no i koszt jest 1 gr. Byłam tam ok miesiąca temu (może nawet nie cały miesiąc) i nie było do Linka w ogóle pasków tylko do TS były.
Jowi - Czw 26 Maj, 2011

Apteka w Jankach przy Realu Humalog 1 grosz, paski accu check go i active 1 grosz
Elenka2006 - Sob 28 Maj, 2011

A gdzie tanio we Wrocku kupię paski do One Touch Select ? i igły do penów 0,23x4 mm ?
Mia - Nie 29 Maj, 2011

Do Selecta na pewno po 1gr są na ul.Komandorskiej (niedaleko ul. Piłsudskiego) i w aptece w Carrefourze na ul. Hallera.
Lua - Nie 29 Maj, 2011

No i we wspomnienym wcześniej Promyku Słońca paski do Selecta po 1 gr. Insulina zdecydowanie taniej jest na Komandorskiej.
Klosanna - Wto 26 Lip, 2011

Witam wszystkich, czy ma ktoś informacje gdzie w Szczecinie można taniej kupić Novorapid.
karioka - Sro 27 Lip, 2011

Tu masz wykaz takich aptek i numery telefonów. Zadzwoń.
http://www.apteka-mediq.pl/lista_aptek_mediq.php

EVITA - Sro 27 Lip, 2011

Witaj Klosanna :) Nie wiem jak jest cena w sieci aptek z powyższego posta, ale ja najtaniej kupuję w aptece na ul. Wyzwolenia (tam kiedyś był sklep rybny, teraz jest apteka) ale nie pamiętam ceny :)
Klosanna - Czw 28 Lip, 2011

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, napewno sprawdzę te apteki.
agh_sko - Czw 31 Sty, 2013

Hmm, na czym polegają te apteki przyjazne cukrzykom? Tylko paski do glukometru są tańsze? Czy lancety i igły do penów także? Pozdrawiam^^
matimartyna - Czw 31 Sty, 2013

agh_sko napisał/a:
polegają te apteki przyjazne cukrzykom

Temat w zasadzie umarł śmiercią naturalną. Nie ma już aptek za grosz. Paski i insuliny są wszędzie w takich samych cenach. Lancety i igły najlepiej kupować w aptekach internetowych lub na Allegro.

agh_sko - Czw 31 Sty, 2013

Tak, niedawno sama doszłam do tego, że igły i lancety bardziej się opłaca przez internet zamawiać. Bo jest np opakowanie po 100sztuk, gdzie w aptekach po pierwsze nie sprzedają (przynajmniej u mnie w mieście) po drugie często są jakieś promocje na nie:) może i nieduże, z 5zł. Ale zawsze to 5zł w kieszeni^^
donia92 - Sro 29 Sty, 2014

matimartyna napisał/a:
agh_sko napisał/a:
polegają te apteki przyjazne cukrzykom

Temat w zasadzie umarł śmiercią naturalną. Nie ma już aptek za grosz. Paski i insuliny są wszędzie w takich samych cenach. Lancety i igły najlepiej kupować w aptekach internetowych lub na Allegro.

Zgadzam się! Ja Lancety i igły kupuję na allegro już od 3 lat. Jeden sprzedawca. Sprawdzony, wszystko sprawnie i mega tanio. Dodatkowo ostatnio dostałam przesyłkę gratis z racji bycia stałym klientem.

lenka3 - Sro 29 Sty, 2014

ja igły też zamawiam przez internet, ponieważ w aptece u nas nie ma możliwości sprowadzenia.